NannyOgg24 NannyOgg24 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Silný příběh, zajímavě podaný.

31.07.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agatha vždy překvapí. I když jsem knihu již četla, objevila jsem něco, co jsem zapomněla. Tak je to vždy. Skvěle napsaná detektivka, perfektně vykreslené jednotlivé postavy.

26.04.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Tyto detektivky se mi moc líbí. Napínavé až do konce a velmi dobře se čtou. Můžu doporučit všem, kteří mají rádi napětí.

05.04.2021 5 z 5

Perfektně napsané. Kniha se mi velmi dobře četla a dozvěděla jsem se tam hodně věcí o práci policie. Je to moje první kniha od pana Moravce a určitě si přečtu i nějakou další.

24.02.2023 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Krásná kniha, jako všechny od Backmana. Jeho příběhy mají větší hloubku než se na začátku tváří. Velmi se umí vcítit do jiných lidí. Doufám, že budou další knihy.

12.08.2021 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Za mě naprostá paráda. Jak tady již bylo psáno, klidná detektivka bez krvavých a psychopatických scén. Život v poklidné vesnici si plyne a dojde k vraždě. Postavy mi jsou sympatické, doufám, že bude pokračování.

13.11.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Další dobrá česká detektivka se zajímavým rozřešením. Inspektor Bergman patří k mým oblíbeným a přečtu si určitě další díly.

29.06.2022 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Naprosto dokonale bláznivé. Skvěle napsaná série, čtu poněkolikáté.

25.12.2023 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

K tomuto dílu jsem se dostala po delší době. Překvapil mě svým humorem, kterému jsem opět přišla na chuť.

28.03.2023 5 z 5

Jako veš v kožichu Jako veš v kožichu Marie Rejfová

Josefínu miluji. Je to moje krevní skupina. Vždy se dobře pobavím.

10.09.2022 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Perfektní druhý díl. Kniha se čte jedním dechem. Sebastian je mi sympatičtější než v prvním díle. Skvěle rozehrané osudy, člověk se musí těšit na pokračování.

16.07.2022 5 z 5

Případ pro exorcistu Případ pro exorcistu Michal Sýkora

Dobře napsaná česká detektivka. Vrhnu se i na další díly.

07.08.2021 5 z 5

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Třetí díl a všechny parádní. Inspektor Prévít je prostě neskutečný. Doufám, že brzy bude další díl.

22.07.2021 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Pěkně napsaná detektivka. Dobře vykreslené postavy a zajímavé rozuzlení.

18.07.2021 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Agatha nikdy nezklame. Letos čtu její knihy v rámci výzvy Fb Agatha.cz.

23.05.2021 5 z 5

Stráže! Stráže! Stráže! Stráže! Terry Pratchett

Terry nikdy nezklame. Četla jsem ji už asi potřetí a vždy mě rozesměje a najdu v ní narážky, které jsem dříve nepochytila.

02.02.2021 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Pěkná romantika, k Vánocům se hodila.

28.12.2022 4 z 5

Čaroprávnost Čaroprávnost Terry Pratchett

Pratchett je prostě nepřekonatelný. Čtu po několikáté. Nejdříve jsem četla Zeměplochu po jednotlivých dílech, ale teď už podruhé ji čtu podle rozdělení čarodějky, noční hlídka atd. Nedám na tyto knihy dopustit. Plné laskavého humoru a situací ze života.

18.10.2022 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Skvěle popsané Česko, dobré tipy na výlet.

18.08.2022 5 z 5

Skála Skála Peter May

Skvěle napsaná detektivka. Líbila se retrospekce do minulosti. Určitě si přečtu i další knihy v sérii. Nádherně vykreslená příroda a život lidí na severu Skotska.

25.07.2021 5 z 5