nachtigalka nachtigalka komentáře u knih

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Veľmi pekná a zaujímavá kniha, píšem aj keď som ju ešte nedočítala. Prostredníctvom knihy som sa dostala do celého sveta. (doplnila som to s youtubovými filmami) Bomba, vrelo odporúčam.

04.11.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Táto kniha bola vyšší "level", počas čítania som mala chuť ju odložiť a nedočítať ale oplatilo sa vydržať do konca. Zaujímavý príbeh, krásne myšlienky, nádherné a nie bežné vyznanie lásky. Malo by byť viac takých silných manželstiev ako bolo manželstvo Quinn a Grahama. A nedá mi necitovať pár krásnych riadkov z knihy.
"Niektorí ľudia si myslia, že v manželstve si treba užívať iba tie krásne dni. Milujú sa intenzívne a náruživo v období, keď je všetko ideálne, a dúfajú, že zlé časy nikdy neprídu. Sľubujem, že Ťa budem ľúbiť za búrky viac ako za slnečných dní....."
"V manželstve sme stratili mnoho zo seba samých, ale nikdy sme jeden druhého neprestali milovať. A to je jedna z vecí, ktorá mi dáva nádej, že my dvaja by sme dokázali ustáť aj hurikán najvyššej kategórie."
"Ak budeš neustále poukazovať na svoje nedostatky, všetky tvoje dokonalosti zostanú nepovšimnuté".

12.10.2021 5 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Co všechno jsem se během letošních prázdnin naučil: "Že láska není jenom jedna, ale že sa vyskytuje v mnoha formách a podobách. Že sa dá zasloužit, ale není na prodej. Že sa dá věnovať, ale za peníze si ji nekoupíte. A že jakmile někde zapustí kořeny, drží se tam pevně. Taková je láska." Krásny príbeh, pekné čítanie. O živote, v ktorom sú aj krásne ale aj horšie dni. Knihu vrelo odporúčam. Vyžaruje z nej leto, slniečko, vôňa mora, chuť olív, porozumenie a láska.

19.09.2021 4 z 5

Nezmazateľný dojem Nezmazateľný dojem Tamera Alexander

Pekný, zaujímavý príbeh. Rada čítam knihy z tohto obdobia. V knihe je veľa "dobra" a to sa mi páči.

02.08.2021 5 z 5

Denis Denis Hana Repová

super, zaujímavé, pekne napísané, odporúčam a teším sa už na Sebastiana.

24.07.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Veľmi zaujímavá kniha, napínavá až do konca. Je v nej naozaj všetko čo prináša život, žiadny presladený románik. Odporúčam.

11.07.2021