mysik612 mysik612 komentáře u knih

Ušijte si mazlíka - 50 jednoduchých vzorů Ušijte si mazlíka - 50 jednoduchých vzorů kolektiv autorů

Super inspirace.

31.12.2019 5 z 5

První čtení se sovičkou První čtení se sovičkou neznámý - neuveden

První kniha, kterou jsem kdy přečetla.

29.12.2019 5 z 5

Draki Draki Sophie Jordan

Kdyby autorka neměla žádnou pasáž dvakrát, kniha by měla maximálně 100 stran.

20.10.2019

Kaštánek a Kaštanka Kaštánek a Kaštanka Hans Greschek

Jako malá jsem tuhle knihu zbožňovala a záviděla jsem Kaštánkovi s Kaštankou ten nádherný svět.

23.09.2019

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

No, lepší než první díly, ale neuškodilo by, kdyby autor knihu rozdělil do několika menších dílů a ubral některé zbytečné části.

08.09.2019 3 z 5

Jídlo - 100 faktů, které musíš znát Jídlo - 100 faktů, které musíš znát kolektiv autorů

Moc hezká kniha, dozvěděla jsem se spousty nových faktů.

25.08.2019 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Copak by prostě Agáta se Sofií nemohly být dál kamarádky, jen každá se svým klukem? A anotace na obálce knihy je tak nepřesná, jak se dalo: Čarodějnice a princezny, zloduchové a princové už NEJSOU(!?!?!?!?!?!) nepřátelé. Všemi pravidly pohádkového světa bylo otřeseno. Zlo a dobro již proti sobě nebojuje, ale naopak spojily své síly před hrozbou hrozivého a tajemného nepřítele.

23.08.2019 3 z 5

Svatý Václav - Vraždou to nekončí Svatý Václav - Vraždou to nekončí Veronika Válková

Ne tak dobrá jako ostatní díly, ale i tak stačila na to, abych se při dějepise vytáhla s jinou teorií zavraždění sv. Václava. :-)

21.07.2019 3 z 5

Nauč se háčkovat a zamiluj se Nauč se háčkovat a zamiluj se Anna Wilkinson

Moje první vlastní kniha o háčkování- a hned jsem si ji zamilovala. DOPORUČUJI!!!!!!!!!

09.07.2019 5 z 5

Obrovité potíže Obrovité potíže Tony DiTerlizzi

To stejné co první díl. Nevím jak ostatním, ale mě přijde, že tahle kniha odrazuje děti od toho, aby si vymýšleli svou vlastní pohádku, jelikož v knize není jediná magická bytost, která by byla hodná. Všechny jsou zrádný a prohnaný, dětem, co je uviděly, to přineslo jen problémy a nikdo jim nevěřil. Všichni se od nich odvrátili a vše, co dělají, je špatně. Být o pár let mladší, mám vystaráno na to, že celé měsíce nebudu moct spát a budu se děsit čtyřlístků.

28.06.2019 1 z 5

Rusalčina píseň Rusalčina píseň Tony DiTerlizzi

Nevím jak ostatním, ale mě přijde, že tahle kniha odrazuje děti od toho, aby si vymýšleli svou vlastní pohádku, jelikož v knize není jediná magická bytost, která by byla hodná. Všechny jsou zrádný a prohnaný, dětem, co je uviděly, to přineslo jen problémy a nikdo jim nevěřil. Všichni se od nich odvrátili.

28.06.2019 2 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Nic ve zlém, ale tenhle díl už byl moc. Dobře, v ostatních dílech bylo těch trapasů tak akorát, ale aby vystoupili z auta a hned se něco stalo, to už je až příliš nenormální.

22.06.2019 2 z 5

101 věcí, které bys měl/a udělat dřív, než se tě zmocní stáří a nuda 101 věcí, které bys měl/a udělat dřív, než se tě zmocní stáří a nuda Richard Horne

Hezká kniha, jenom pár věcí bych však pozměnila, protože je věc názoru, jestli chcete platit pokutu za to, že běháte proti směru eskalátoru.

17.06.2019

Vznik ČSR 1918: Velezrada se trestá Vznik ČSR 1918: Velezrada se trestá Veronika Válková

Bára si umí tedy vymýšlet. Někdy až moc.

29.05.2019 5 z 5

Odpusť, bratříčku Odpusť, bratříčku Eva Bešťáková

Opravdu krásná kniha

25.05.2019 5 z 5

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Michaela Dombrovská

Vždy, když jsem chtěla uklidit, jsem se nemohla rozhodnout, kde začít. Tahle kniha to vyřešila za mě.

13.05.2019

Zrození zabijáka Zrození zabijáka Darren Shan (p)

Cože. Dva DEVÍTILETÍ chlapci pracují v továrně, kde jednoho dne jednoho z nich (Vura) šéf zabije a ten druhý (Larten) mu oplatí stejnou měnou. CO TO JE?

12.05.2019

Draci - Jak si opatřit a vychovat draka Draci - Jak si opatřit a vychovat draka John Topsell

Musela jsem se přemáhat, aby můj mozek přijal informaci, že skutečně draci neexistují. Působí opravdově.

29.04.2019 5 z 5

Najdi svůj styl: Inspirativní průvodce světem fashion a beauty Najdi svůj styl: Inspirativní průvodce světem fashion a beauty Alexandra Fráňová

NÁDHERNÁ!!!!!!

29.04.2019 5 z 5