Mvebe Mvebe komentáře u knih

V pasti V pasti Lydia Strong

Prosím vážne druhú časť! Tak sa to začalo konečne rozbiehať a zrazu bum. Ten koniec. Viem,že to mala byť len poviedka ale dúfam v pokračovanie :)

15.06.2021 4 z 5

Prudká rozkoš Prudká rozkoš Linnea May

Anotácia zaujímavá, originálny nápad na dej, s ktorým by sa dalo pracovať a bola by z toho skvelá kniha. Ale toto sa nepodarilo, dávam 1* len kvôli tomu nápadu. Skoro každú 10 stranu som sa prehovárala, aby som to dokončila a neunudilo ma to k smrti. Z prečítania tejto knihy je len jeden pocit a to: "konečne koniec".

06.05.2021 1 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Knihy od Kremmerer proste zanechávajú stopu. Nielen, že čítate knihu ako posadnutý, ale má to hĺbku, sladkosť, všetko. ĎAKUJEM :)

13.11.2020 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Teraz neviem prečo som tak dlho odolávala čítaniu tejto knihy. Je tak neskutočne sladká a milá,že je priam očarujúca. Jednoduché a tak čtivé zobrazenie vzťahu dvoch samo osebe krásnych postáv :) Well done !!!

05.09.2020 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Toto je Kniha s veľkým K. Zanechá to vo vás všetko pocity aj tie ktoré nechcete a práve preto je tak skvelá!

20.07.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kniha má chytila už na prvej stránke a nedokázala som ju odložiť. Obe postavy sa skvele menili počas knihy a Isaac je miláčik, hneď si ho obľúbite a Sawyer sa stane vašou dušou. Skvelá kniha, Kasten proste nesklame ❤️

09.05.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Táto kniha bola fantastická :) Celý dej ma neskutočne pohltil, Spencer bol úžasný..behom pár okamžikov som do neho bola zbláznená. Už sa neviem dočkať či bude aj pokračovanie či ďalšie knihy od tejto skvelej autorky. Well done :)

05.12.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer