mot33 mot33 komentáře u knih

Markétka a ostrov Markétka a ostrov Jiří Čehovský

Další z komiksů v ilustrovaných sešitech.Mám ho rád takový falešný robinson Crusoe.

25.01.2020 5 z 5

Filatelistický atlas známkových zemí Filatelistický atlas známkových zemí Bohuslav Hlinka

Poplatný době vydání některé země převážně z afriky chybí.

20.01.2020 4 z 5

Dobrodružství výpravy Barsacovy Dobrodružství výpravy Barsacovy Pavel Augusta

Klasika v ilustrovaných sešitech když vyšel v 80 letech komix tak to bylo něco super vzpomínky.

20.01.2020 5 z 5

Povídá se ve lví říši, povídá... Povídá se ve lví říši, povídá... Bohumila Sílová

Paví očko a jeho říhody plné zvířat z džungle snad nikoho nezklamou.

Štěňata se nebojí Štěňata se nebojí František Čečetka

Již od mládí miluji tento sešit.

Medvědí pohádky Medvědí pohádky Hana Doskočilová

Super knížka díky ilustracím Zapala.A takové poučné povídky o medvědech a medvíďatech.

Čarodějnice Čarodějnice Roald Dahl

Co dodat Dahl je prostě machr a knihy pro mládež nemají chybu.

19.01.2020 5 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Krásná kniha o dospívání malého indianského chlapce.Mě se tato kniha líbí ,třeba díky tomu že to není žadný slaďáček.

13.01.2020 5 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Tak nevím takový obecný průměr četljsem nato téma lepší knihy.

01.01.2020 3 z 5

Encyklopedie akčního filmu Encyklopedie akčního filmu Petr Cífka

Taková lepší Cinema za mě super koněčně něco včem se dá hledat a inspirovat.

Případ strašidelného mnicha Případ strašidelného mnicha Vojtěch Steklač

Knihu jsem původně chtěl jem protože jí ilustroval Malák ,ale po přečtení je to taková dětská rychlo detektivka ,která neurazí.

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Tak tohle byla pecka ,super kaloň a bojovnice z béčových filmů či proč mrtvý touží po ikea.

Povznesení Povznesení Stephen King

Za mě ano tento utlí kousek mistra hororu a malém městě a hubnutí se mi velmi líbil.

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Kniha se četla dobře a rychle ,mě neseděl moc styl psaní a celkový vzhled knihy.

01.01.2020 3 z 5

Na tatranské kolibě Na tatranské kolibě Josef Jirsík

Krásná knížka a prátelství dvou chlapců ve slovenských horách,řekl bych takový junácká reklama na vstup do junáka.

01.01.2020 4 z 5

O autech – Pohádky na čtyřech kolech O autech – Pohádky na čtyřech kolech Jiří Kahoun

Krásné dětské vyprávění o autech a přáních a touhy která mají.

01.01.2020 4 z 5

Děti Duhového hada - Mýty, legendy a vyprávění Austrálců Děti Duhového hada - Mýty, legendy a vyprávění Austrálců neznámý - neuveden

Slušný výběr australských legend,pro mě sice trochu více cizích slov tak nevím jak děti tuto knihu budou číst ,ale jinak nadprůměr.

30.12.2019 4 z 5

Svět na kolečkách Svět na kolečkách František Janura

Krásná knížka pro děti která vypráví povídky z různých cirkusů jak spolu žijí a cestují lidé a zvířata.

21.12.2019 4 z 5

Křišťálové sestry Křišťálové sestry Vladimír Reis

Trochu tak průměr místy zdlouhavé ,ale číst se to nechá.

20.12.2019 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Hlavně poslední povídka super výměna mutací.

17.12.2019 4 z 5