Morgaine07 Morgaine07 komentáře u knih

Princezna popela Princezna popela Laura Sebastian

Motiv byl zajímavý bohužel mě nezaujalo prostředí a i když jsem knihu dočetla celkem rychle moc velký dojem na mě neudělala. Podle mě se z toho dalo vytiskat více, knihu jsem prodala a druhý ani třetí díl si přečíst nehodlám.

02.05.2021 2 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Tato kniha splňuje všechno co mám ráda, pohádky, magii a intriky v království. Aurelie mi byla sympaticka a knihu jsem si opravdu užila

13.03.2021 5 z 5

Anežka Česká: Cesta lásky a víry hrdé Přemyslovny Anežka Česká: Cesta lásky a víry hrdé Přemyslovny Hana Parkánová-Whitton

Audiokniha *
Audiokniha byla opravdu solidně namluvená a příjemná pro poslech. O Anežce České jsem nikdy žádnou knihu nečetla, přesto mě tato mladá princezna nepřestává udivovat. O životě Anežky se toho moc neví, byla to nejmladší dcera krále a ani ona neunikla častému zasnoubeni, díky nástupu svého bratra na trůn si mohla Anežka svobodně vybrat jakou cestou se vydá a Anežka celý svůj život zasvětila duchovnu, péči o nemocné a chudé.

12.01.2021 5 z 5

Temný kvítek Temný kvítek Crystal Smith

Nejlepší kniha roku 2020, opravdu jsem si tento díl zamilovala více než krvavý lístek, ale i ten miluju. Kniha mi je příjemná, hezky se čte a má famózní obálka. Hlavní hrdinka mi přijde zajímavá a i samotný děj kolem, nemůžu se dočkat na další díl

05.01.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Ať si říká kdo chce co chce Holly Black psát umí opravdu dobře, tento díl pro mě nebyl zklamáním, ale potěšením a konec se mi líbil jen mi je líto, že je to údajně poslední dil

05.01.2021 5 z 5

Nefertiti - sluneční stín Nefertiti - sluneční stín Christian Jacq

Kniha byla čtivá a zajímavá

28.10.2020 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Příjemná kniha plná víl a magie

28.10.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Úžasná kniha

28.10.2020 5 z 5

Colette z Antverp Colette z Antverp Arnošt Lustig

Pěkná kniha u které ukápla i ta slza

08.05.2020 5 z 5

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Víc jak jednu hvězdičku nedám. Kniha je nudná a nějak mi je úplně jedno kdo z těch 3 bude vládnout. Navíc me štve už samotná obálka, která je proti světlu naprosto flekata a nejde s tím nic udělat

06.10.2019 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Nejlepší romantická kniha současnosti :-)

06.10.2019 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Milují tuhle sérii. Jako milovnice pohádek a fantasy příběhu + HP jsem si zamilovala tuto jedinečnou sérii. Navíc ma úplně nejvíc krásné obálky.

06.10.2019 5 z 5

Kniha se mi velice zalíbila jak obsahem tak ilustracema od Kaye.
Nalezneme v ni spoustu zajímavých věcí o alchymii, magii, nebo věštění z různých předmětů. Jen je škoda, že nemá ještě dalších 100 stran.

25.12.2018 5 z 5

Franz Kafka - Člověk své a naší doby Franz Kafka - Člověk své a naší doby Radek Malý

Krásně ilustrovaná kniha o F.K.

04.12.2018 4 z 5

Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona kolektiv autorů

Kniha má opravdu nádherný obal a krásně voní :D jako fanoušek hry o trůny jsem byla knihou uchvácena.

16.03.2018 5 z 5

Bílá růže Alžběta z Yorku Bílá růže Alžběta z Yorku Philippa Gregory

Úžasná kniha, přečetla jsem jí za den. Sice nejlšpí ze série byla Bílá princezna, ale i tato kniha mě nadchla stejně jako jen jedna bude královna.

16.03.2018 4 z 5

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Markéta Prášková

Super čtení

23.02.2018 4 z 5

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

První román, který jsem kdy četla.

17.02.2018 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Zajímavá kniha

17.02.2018 3 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Vůběc jsem se nemohla začíst.

14.02.2018 2 z 5