MoniLi MoniLi komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

dost hrozné

21.05.2019

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Nic moc jsem od knihy neočekávala, ale chtěla jsem si jí přečíst, protože je tak mediálně přetřásaná, tak ať vím o čem ty novináři mluví. Ta kniha je opravdu strašná! Prostě brak! A tu špínu co na všechny na........, tak to opravdu udělá psychicky nevyrovnaný člověk. Miluji biatlon, kdysi jsem ho běhala, když se ještě jmenoval Sokolský závod branné zdatnosti, byla jsem moc ráda, že máme tak úspěšnou závodnici. Teď jsem s paní Koukalové opravdu zklamaná, proč o sobě vytvářela mediální obraz jak je happy? když to nebyla pravda?

09.05.2018

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Moc se mi líbila část psaná formou deníku! Super! ale ta současnost dost nepravděpodobná, prostě pro mě přitažené za vlasy :), ale celkově pěkné čtení.

29.05.2017 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

moc se mi to líbilo,

29.07.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Moc pěkný a čtivý příběh.

19.02.2018 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

blbost? za mě ano

12.04.2017 odpad!

Strážce sadu Strážce sadu Cormac McCarthy

Ta knížka je krásná, ale rozhodně ne ve smyslu toho slova jak je známe. Je krásná svými bizardními postavami a popisem Apalačských hor a postav, které je zabydlují. Já jsem se fakt bála, že mě uřkne čarodějnice, kočka mi vysaje duši, a když John Wesley spadl do potoka tak že s ním umrznu. A nechápu jak někdo může napsat tak dojemnou scénu jako bylo loučení Arthura Ownbyho se svým psem Scoutem, když ho odváželi do vězení.

Já prostě všem doporučuji přečíst a před autorem hluboce smekám.

03.03.2017

Atlasova vzpoura Atlasova vzpoura Ayn Rand (p)

kniha skvělá
poznámka pod čarou, nechápu proč je tak drahá!

21.02.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

musela jsem se hodně nutit abych jí vůbec dočetla

14.11.2016 3 z 5

Láska bez pout Láska bez pout Šárka Weberová

obecné, povrchní o ničem

03.04.2018

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Velmi čtivá kniha, ale je to ten typ co za měsíc nebudu vědět o čem jsem četla :) Myslím, že dvě od pana autora stačily.

08.12.2017 5 z 5

77 inspirací pro zdravý život 77 inspirací pro zdravý život Roman Uhrin

skvělá kniha, jako všechny jeho knihy

14.09.2017 5 z 5