MonikaS4 MonikaS4 komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Po přečtení Hany jsem se rozhodla na autorku více podívat. Slepá mapa je pro mně ještě lepší jak Hana. Paní Alena Mornštajnová je právem jednou z nejlepších autorek současné české literatury. Dokáže popsat příběh tak, že se do něj vžijete a nemůžete se od knihy odtrhnout. Doporučuji nejen knihu, ale i samotnou autorku. Pokud budete mít možnost zúčastnit se autorského čtení tak neváhejte. Jeden z mých nejlepších zážitků.

25.06.2019

Cop Cop Lætitia Colombani

Útlá kniha se silým obsahem. Krásně se čte.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Další skvělá kniha od Aleny Mornštajnové. Nicméně Hana a Slepá mapa nasadily laťku příliš vysoko, proto 4 hvězdičky. Čtivě a krásně popsaný popsaný příběh, jak už je u autorky zvykem. Celou dobu jsem balancovala mezi pocity naštvání a lítosti k postavě Svatopluka. To dokazuje, jak vás kniha vtáhne do děje.

25.06.2019 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Za mně nejlepší kniha z válečné literatury. Přečteno již dvakrát a stále mě neomrzela.

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Skvělá kniha, jedna z mých favoritů. Hezky rozebrán vztah matka-dítě. Donutí čtenáře zamyslet se nad tématem. Čte se sama.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se mi dobře četla, děj ubíhal rychle. Nicméně od poloviny knihy jsem věděla kdo je vrah.

25.06.2019 4 z 5