Mona7741 Mona7741 komentáře u knih

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Dlouho jsem přemýšlela co o knize napsat. Stručně asi tak...Kniha nebyla špatná. Četla se dobře a pořád jsem čekala co se z toho vyklube. Zklamal a překvapil mě zvrat v tom, že ani ta osudová láska nevydrží. Prostě realita. Konec jsem věděla že bude smutný. A i přesto, že jsem závěrečný ,,doják" čekala, stejně jsem si pobrečela....

08.03.2021 3 z 5

Lucky Luk 1. + 2. díl Lucky Luk 1. + 2. díl Lenka Lanczová

Pro mě maximální topovka, srdeční záležitost, nejoblíbenější Lanczovka a snad kniha úplně!! Za svůj život jsem jí četla tak 3-4x, prvně v období puberty a naposledy již jako žena po 30 a stejně pro mě neztrácí kouzlo. Je psána tak opravdově a realisticky, osudově. Z děje mě mrazí a mám tuto knihu ráda právě proto, že se nejedná jen o sladký román.

17.02.2021 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Knihy od autorky jsou perfektně čtivé. Oblíbila jsem si hlavní hrdiny, především Cole. Ale přijde mi to jako pohádka pro dospělé ženy. Děj je příliš idelický. Ve skutečném životě vše tak sladké a snadné není. Jelikož se snažím jednotlivé postavy v hlavě konkrétně vyobrazit, tak jsem měla docela problém s tím rozlehlým ,,rodinným klanem", všichni krásní, bohatí a prostě top. Hůř se v tom orientuji, už i v knize Nightingale Way, kterou jsem četla jako první ze serie.

05.02.2021 4 z 5

Poprava Poprava Alexander Gordon Smith

Celá série mi dlouho zůstane v srdci a s ní i hlavní hrdinové. Znamenala pro mě i jistý zlom v čtenářském žánru. U prvního dílu jsem byla moooc překvapená a nadšená jak mě kniha bavila a vtáhla silně do děje, i přesto že jsem nic takového nikdy nečetla... Je pravda, že poslední dva díly, které se odehrávaly ve městě mě bavily méně, ale stejně se celá série řadí mezi mé TOP knihy co jsem kdy četla. Akorát je mi líto, že už je dočteno....

18.03.2024

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Bohužel pro mě nuda! Do čtení jsem se většinu času musela nutit. Stále jsem očekávala, že se dostaví něco nečekaného. Ale to jsem se nedočkala.

05.12.2023 3 z 5

Matka, jakou jsem mohla být Matka, jakou jsem mohla být Kerry Fisher

Pro mě takové vlahé počtení, úplně mi tato kniha v hlavě neutkví.

08.09.2023 3 z 5

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Nick Alexander

V první řadě jsem překvapená, že knihu napsal muž. Velmi dobře vystihl povahové rysy hlavních postav, ale i manželské nepochopení, trable a různé situace, které z toho plynou... Jedná se o psychologické rozebrání a hluboké zamyšlení. Ale zároveň musím říct, že už podle anotace jsem pochopila o co v knize půjde a nic navíc překvapujícího se neodehrálo. Závěr na mě až trochu sladký a možná i až moc idelický.

28.02.2023 3 z 5

Tanečnice Tanečnice Michal Šefara

Bohužel musím říct, že mě kniha tolik nezaujala. Je pravda, že jsem se i chvílemi docela začetla, Taru jsem si poměrně zamilovala, ale ten Wau efekt se úplně nedostavil. Čekala bych více toho podsvětí, než podrobných informací ohledně tance. Kniha mě za srdce nechytila.

23.12.2022 3 z 5

Všechna moje M Všechna moje M Andrea Zavadilová

Bohužel se mi kniha nijak do paměti nezapíše. Dost mi to připomínalo mé mladistvé deníkové zápisky, opravdu amatérsky psáno.

27.10.2022 2 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Dlouho jsem zvažovala zda dát 3 nebo 4 hvězdičky. Kniha ve mně totiž vzbudila rozporuplné pocity. Přiklonila jsem se nakonec ke třem, jelikož se dá říci, že mě 3/4 knihy příliš nebavilo. Děj mi přišel vleklý a takový předvídatelný, složen z velké části ze vzpomínek dvou žen, tchýně a snachy. Dle recenzí jsem čekala, že závěr bude nečekaný. A ani já jsem to neodhadla. Totálně mě dostal, opravdu velmi silný konec. Navíc si člověk/žena/matka i pobrečí.

19.10.2022 3 z 5

Tenká čára života Tenká čára života Elizabeth Adler

Poprvé jsem četla cca před 20lety a kniha mě velice upoutala. Vrátila jsem se k ní po letech, už ve mně takové nadšení nevzbudila. Ale stejně si myslím, že stojí za přečtení. Osudový příběh, chvílemi mrazí.

29.09.2022 4 z 5

Na hraně noci Na hraně noci Olivia Hawker

Bohužel musím říct, že jsem od knihy čekala více... Chvílemi mi nesedělo naboženské zaměření, ale nebylo toho mnoho. Příběh pěkný, ale nějak se mě silněji nedotkl.
Kniha mě nerozesmála, nedojala, nenadchla, nijak extra nechytila, takové ,,vlahé počtení".

14.05.2022 2 z 5

Objížďka - Erotické povídky z autobusu Objížďka - Erotické povídky z autobusu Zuzana Zimmermannová

Kravina! Opravdu jsem se hodně trápila, abych přečetla. Nemám ve zvyku nedočtené knihy odkládat. Ale toto byla muka! Nemělo to hlavu ani patu.

14.04.2022 odpad!

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Takové ,,primitivní" čtení, bez jiskry. Kniha mě nijak nechytla. Děj jednoduchý, předvídatelný, přeslazený. Hvězdičku dávám jen za erotické pasáže.

16.03.2022 1 z 5