mona.benny mona.benny komentáře u knih

Jsme poslední Jsme poslední Hanna Jameson

Neměla jsem velká očekávání a byla jsem příjemně překvapená. Kniha mě bavila.

05.06.2021 4 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

(SPOILER) Má druhá kniha od autorky a musim říct nebe a dudy. Cetla jsem Nářek ze tmy a byla jsem zklamaná. Tady napětí rostlo každou strankou, netušila jsem az do konce co se stalo Lide. Četlo se to dobře, příběh byl uvěřitelný az na objeveného bratra, ten mi tam nějak nesedl.

02.01.2021 4 z 5

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Teda detektivkou bych to nenazvala. Kniha o pár stránkách stihla být nudná, nezáživna a vcelku o ničem. Zita mě rozčilovala od začátku az do poslední stránky. Ještě mám od autorky Bílou tmu, tak snad si zlepší reputaci.

31.12.2020 2 z 5

Dvojnící ze zkumavky Dvojnící ze zkumavky Robert A. Burton

Nerada davam takové hodnocení,ale dlouho mě kniha tak nebavila jako tato. Ztráta času pro mě. Pritom zajímavý nápad na propletený příběh.

23.11.2020 odpad!

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Maminčin mazánek se mi líbil více, proto tady ubírám hvězdu. Nebylo to tolik napínavé a čtivé. Ale ráda si přečtu další případy téhle svéhlavé policajtky.

20.11.2020 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Začátek mě zaujal ihned,ale postupně to nějak ztrácelo napětí. Od půlky knihy,kdy už jsem tušila jak je na tom Sofie, se to za mě strašně táhlo a poslednich 50str. bylo doslova nekonečných a ještě k tomu ten konec...dám si teď oddech u jiné knihy a uvidím kdy se vrátím k pokračování.

14.11.2020 2 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Nemohla jsem se zacist, uvažovala jsem, že knihu odlozim. Ale kousla jsem se a knihu přečetla. Dala bych 3 a půl *. Nesedl mi styl psaní, příběh nebyl špatný.

31.10.2020 3 z 5

Temná Budapešť Temná Budapešť Vilmos Kondor

Za celou knihu jsem si nezvyklá na formu psaní knihy, to byla moje největší překážka. Zápletka mě bavila, novinář, který pátrá na vlastní pěst.

18.10.2020 2 z 5

Pouštní včela Pouštní včela Veronika Matysová

Začátek děje šel dost stuha, přeskakování z postavy na postavu, celý děj byl takový nijaký, ale celý dojem na knihu hodně zlepšil konec knihy,díky níž má 4 hvězdy.

09.10.2020 4 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Asi bych knihu nenazývala mrazivým thrillerem. Kazdopadne čtivé, svižné a rozuzlení předvídatelné.

05.10.2020 4 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Za mě 3 hvězdy,kniha neurazí, trochu zdlouhavá, děj sem předpokládala, nijak mě neprekvapilo to odhalení. Slabší Liene Moriarty ke které se kniha přirovnává.

14.06.2020 3 z 5

Město dívek Město dívek Patricia Scanlan

Dobře se četlo,občas zbytečně dlouhé pasáže o ničem.Prijemna oddechová kniha????

15.01.2020

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Právě dočtena.Lakala mě obálka, bohužel to je asi vše co bylo lákavé.Dej vcelku o ničem,myslím že nápad měl potenciál ale nějak se autorce nepodařilo využít co nabízel.Velke zklamaní, musím si spravit chuť ke konci roku něčím lepším ????

28.12.2019 1 z 5