moma08 moma08 komentáře u knih

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Ze všech tří dílů byl tento pro mě určitě nejslabší.
Bylo to klasicky vtipné, oddechové a nekonalo se tam žádné velké drama. Takové pohodové čtení.

07.04.2023 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tenhle díl je z téhle série pro mě jeden z nej.
Opět těžké téma a hlavní hrdinka není vůbec dokonalá a přesto jí hlavní hrdina, ač má taky vlastní jizvy miluje se vším všudy..
Jsem ráda, že jsem si příběh o Calle a Jaxovi znovu přečetla.
A ano je tam trošku směšná zápletka z drogového prostředí, ale mě to ani nevadilo.

11.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Tohle byla ta kniha, kterou jsem vzala do ruky a nemohla jí odložit, dokud nebyl konec a teď mě štve, že už je po všem.
Mezi Elenou a Nicolasem to jiskřilo, až by to snad zapálilo barák.
Byli chvíli, kdy jsem si říkala, proč ti dva spolu více nekomunikují, hlavně Elena, jelikož by neměli mezi sebou tolik problémů, ale zase by chyběli zápletky, co?
No a já se budu těšit na další díly téhle série, protože tohle byla jízda a já se zamilovala.

06.12.2022 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak jo, mám za sebou další díl a pořád jsem toho názoru, že první je nejlepší.
Nemůžu si pomoct, ale už mi to nepříjde takové to wau.
Tato autorka to umí dobře se slovy, takže jsou její knihy čtivé, ale je to lehká romantiká s velkou erotikou.
Tady bych dala asi jen 3,5 hvězdičky.

28.11.2022 4 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Dneska jsem dostala chuť si tuto knihu přečíst znova, už to bude nějaký ten pátek, kdy jsem jí držela poprvé v ruce a zjistila jsem, že se mi stále líbí.
Je napsaná tak čtivé, že během odpoledne jsem to měla přečtené a nepřeskakovala jsem nic.
Jak se znám, tak si ji po nějakém tom roce přečtu zas, patří mezi mé oblíbence, i když není zcela dokonalá a za tu dobu jsem poznala lepší knihy, tak i přesto mi přirostla k srdci.

22.11.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Jo, tak tohle bylo super!!!
I když to nebylo určitě něco originálního a takový příběh už jsem četla ve spoustě knih, tak mě tohle dostalo a jsem ráda, že tuhle knihu vlastním.
Opět se těším na další příběh, který nám autorka připravila.

24.09.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tady to nejede jinak než napsat WAU!!
Kniha, kterou jsem měla v knihovně už nějaký pátek a nechávala jsem si jí na dobu, kdy nebudu mít co číst.
Dle recenzí jsem tušila, že bude dobrá a ano, ona byla.
Je to taková ta kniha, kterou vezmete do ruky a nechcete jí odložit.
Tohle téma moc v knihách nevídám, takže pro mě neotřepané.
Kristen mi občas bylo líto a občas mi lezla na nervy, ale i to bylo dobře. Za to Johse jsem si zamilovala hned.
Budu si přát, aby se u nás vydalo více knih této autorky a my se dočkáme pokračování se Sloan.

17.08.2022 5 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Ze startu musím říct, že jsem si určitě užila více první díl.
Tady se mi líbi Hannah a její trpělivost, kterou měla s hlavním hrdinou.
Za to myšlenkové pochody od Foxe byly pro mě často nepochopitelné.
Čtivost tam je, autorka píše dobře, avšak některé části, kdy sám nad sebou Fox přemýšlí byly někdy zbytečně dlouhé...

29.10.2023 4 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Tohle je hodně neobvyklé téma, ale u této autorky je to většinou zvykem, že umí napsat knihu s takovým příběhem, který se jen tak nevidí...
Měla jsem docela problém se začátkem, ale potom už to nabralo směr a ke konci už jsem ronila slzy, protože byl osud pro hlavní hrdiny takový krutý...
Ale jelikož je druhý díl, tak není všem dnům konec....

10.10.2023 5 z 5

Twisted Love: Bezpodmienečná láska Twisted Love: Bezpodmienečná láska Ana Huang

V tomhle asi půjdu proti proudu s komentáři, které tady zatím jsou.
Začátek knihy byl fajn, užívala jsem si čtení a Avu jsem si hned oblíbila, ale jakmile přišla část, kdy Alex otočil o 180 stupňů vůči svým zásadám a mě to najednou nesedělo.
Do konce knihy jsem se musela vyloženě nutit, abych to dočetla.

19.01.2023 3 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Knihu jsem přečetla během dneška, ale vůbec mi nesedl styl psaní, přitom nápad na příběh to nebyl špatný.
Nechci to hodnotit hvězdami, jelikož si uvědomuji, že napsat knihu tak, aby sedla každému nejde a dle hodnocení vidím, že jsou ženy, kterým se líbila a to je dobře, ale já mezi ně bohužel nepatřím.

31.12.2022

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Knihu jsme si původně chtěla nadělil pod stromeček, ale nevydržela jsem to a vzala jí do ruky odpoledne a do půlnoci jsem jí měla přečtenou, nemohla jsem přestat číst.
Byla plná emocí a já je budu během dneška vstřebávat.
V příběhu mě potěšily vsuvky, které tam autorka vložila, tohle bych asi nečekala.
Určitě si tento příběh ještě v budoucnu přečtu.

24.12.2022 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Teda to bylo zajímavé čtení, kdy v knize bylo i spoustu vědeckých dat a tohle vždy obdivuji, jak může někdo něco takového vymyslet.
Bylo tam i trošku humoru, špetka erotiky a vice romantiky.
Kniha byla určitě příjemná oddychovka.

19.12.2022 4 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Jsem spokojená a jelikož znám tvorbu této autorky, tak jsem věděla, co můžu přibližně očekávat.
Líbilo se mi popichování obou hlavních hrdinů a celkově jsem si je oblívila.
Kniha, kterou člověk přečte během dne.

12.12.2022 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Osobně si myslím, že po dlouhé době jedna z lepších knih těchto autorek.
Trochu jsem se zasmála, zamilovala se do hlavního hrdiny a chvílemi se mi i lámalo srdce, než vše skončilo opět tak, jak mělo.
Dokonce si troufám říct, že příběh je i reálný.
Ano je to romantika, ve které najdeme i erotiku a předvídatelný konec, ale s tím do toho čtenář u těchto dvou autorek jde.
Já jsem naprosto spokojená.

31.10.2022 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

U tohohle dílů jsem se dost nasmála, ale občas se tam našla i smutná chvilka.
Líbilo se mi, že hlavní hrdinka nebyla dokonalá, měla se ráda taková jaká byla a našla nakonec lásku.
Jack byl občas opravdu takové trdlo, ale i tak jsem si ho zamilovala, jako ostatní mužské hlavní hrdiny v této sérii.
Jedinou výtku mám snad na to, že konce byly rychlé a na mě moc uspěchané.
Kdyby to šlo, tak dám celé série více než 5 ⭐️.
Budu moc doufat, že se u nás přeloží i poslední díl, který je o Connoru a ...
A je mi líto, že se u nás nepoužily originální přebaly knih, kde bylo opravdu stěně vlčáka a i ostatní obálky byly hezčí..

04.08.2022 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Příběh, který se dobře četl, pohled obou hrdinů a žádná velká zápletka, takže za mě jako oddechovka dobrý...

08.02.2024

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Pro mě čtivý erotický román...
Jdu pokračovat ve čtení dalšího dílu, ať to můžu pořádně zhodnotit.
Zatím jsem spokojená, i když v příběhu není nic nového, co bych už jinde nečetla.

05.11.2023 4 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

Druhý díl určitě stojí za přečtení, i když byl pro mě kousek slabší než ten předchozí.
Začátek se mi trošku táhl, ale ke konci to zase stálo za to a nabudilo mě to na pokračování...

23.07.2023 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Díky této knihy se stala autorka mou oblíbenkyní.
Dneska jsem si jí po nějakém tom pátku přečetla znovu a pořád jí mám ráda.
Přečteno během pár hodinek, taková je to čtivost.

04.01.2023 5 z 5