Modrasek15 Modrasek15 komentáře u knih

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Tyto knihy vyhledávám jako chlapi porno. To co není psáno, dožene má představivost a po dobu čtení takové knihy se můj manžel může těšit na kvalitní sex.
Knihu hodnotím kladně a vřele bych jí doporučila. To, že je v českém prostředí je za mě jedině plus. Ne vše se odehrává v Americe a Češi nejsou takoví suchaři, jak by se na první pohled mohlo zdát a to dokazuje i tato kniha.
Zápletka byla sice předvídatelná, alespoň pro mě, už od zmínění onoho jména, ale děj se vyvíjel pozvolna a častokrát vtipně. Čtení této knihy mě pohltilo. Kniha vydržela tři dny a to jen proto, že jsem byla jeden den na závodech, takže jsem nemohla číst.
Věřím, že se autorka bude rozvíjet a bude dál psát. Těším se na další její tvorbu.

06.11.2022 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Kniha je takovým dlouhým úvodem k pokračování. Tím samozřejmě nechci knihu nijak shazovat nebo stavět do pozadí a už vůbec nenabádám k přeskočení k dalším dílům. Mám tuto tématiku ráda a kniha se četla skoro sama. Na svět se díváme z pohledu hlavní hrdinky, která se nevzdává. Děj má hlavu a patu, nicméně je zakončena velmi, ale velmi otevřeně a celý závěrečný boj je uspěchaný a z mého pohledu trochu odbitý. Nedá se však říct, že by byla kniha nudná a jen kvůli tak moc otevřenému konci dávám o hvězdu méně. Opravdu to nutí po přečtení dychtivě očekávat další knihu.

07.04.2023 4 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Kniha mě absolutně uchvátila. Nedokázala jsem jí odložit ani na kratičkou chvíli. Celou jsem přelouskala jedním dechem. Příběh je opravdu poutavý a prostředí Texaského ranče, kde je hlavní hrdinka nucena trávit čas, bylo nádherné. Jako bych tam byla a prožívala její strasti. Opravdu mohu jedině doporučit.

13.11.2017 5 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Tak nějak jsem se dlouho bránila této knize kvůli její historické části. Nemám ráda historické romány, ale kromě strachu z odhalení nemá tato kniha s historií nic do činění. Do čtení jsem se pustila jen kvůli vidině hříšného sexu a velmi mě zajímalo, jak toto autorka zakomponovala do historie, kdy byla společnost upjatá a odsuzující. No můžu říct, že se s tím vypořádala opravu velkolepě. I pro odpůrce historických děl, jako jsem já, mohu s klidným svědomím doporučit. V knize je hodně popisu sexuálních praktik i aktů, které se neobjeví ani v pornu a kniha má i zajímavý děj. Zápletka by mohla být trochu více rozvinuta. Děj knihy je oproti sexuálním praktikám postaven trochu na druhou kolej, proto jsem dala čtyři hvězdy, ale pro představivost v sexuální životě je naprosto skvělá.

21.11.2022 4 z 5

Krátký návod, jak udělat psa šťastným Krátký návod, jak udělat psa šťastným Cesar Millan

Kniha je poučná v rámci určitých mezích. Dost často se pak názory opakují.

30.05.2018 4 z 5

Chtíč Chtíč Sharon Page

I když jsem si užila popis bandity a piráta, tak kniha jako taková byla trochu zklamáním. První díl mne zaujal a druhý díl opravdu nadchnul, takže jsem se na třetí díl docela těšila. Bohužel už nebyl tak napínavý a vyvrcholení bylo trochu odfláknuté. Samozřejmě pokud očekáváte podrobný a barvitý popis sexuálních praktik a nic dalšího, tak směle do čtení. Za mě to byla nejslabší kniha z celé trilogie.

25.11.2022 3 z 5

Vášeň Vášeň Sharon Page

Mnohem lepší než první díl. Děj byl rozvinutější a napínavější než v prvním díle a mělo to to správné napětí. Opravdu jsem od toho moc neočekávala a po knize jsem sáhla jen pro její příslib erotiky, ale nadchla mě. Zápletka byla zajímavá a rozuzlení nečekané hned ve dvou ohledech. Kniha si opravdu zaslouží pět hvězd. Poskytla mi víc, než slibovala. Snad mě nezklame poslední díl.

23.11.2022 5 z 5

Titáni Titáni Leila Meacham

Prvotina autorky se mi líbila víc.

04.06.2018 3 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Kniha se mi velmi líbila. Je vidět, že se v seriálu drželi faktů, ale kniha byla zajímavější, protože se jednalo pouze o jeden děj a to Sookie a ne dalších deset.

25.02.2015 5 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Zajímavé pojetí vyšetřování. Rozhodně velmi odlišné od filmu.

21.09.2014 5 z 5

Domácí krabičková dieta Domácí krabičková dieta Alena Doležalová

Velmi užitečná kniha. Zajímavé rady a spousta užitečných a vyvážených receptů.

22.08.2014 5 z 5