Miuri Miuri komentáře u knih

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Tato kniha patří mezi ty, kde můžete, během čtení, cítit i vidět opravdové výsledky. Výborně rozepsané, vysvětlené a čtivé. Kdo informace uvnitř vezme vážně, tomu má šanci změnit život. Zatím jsem vydržel (po 17 dnech čtení), 2 dny si nestěžovat, se vším všudy. Ve třetím jsem se chytil a prohodil komentář, kde už energie byla vyslána za rafinovanějším "postěžováním si", náramek však nosím denně a nepřehazoval jsem ho často - spíše výjimečně 1-2x za den. Pro mě určitě výzva přestat používat sarkasmus, to bylo před výzvou téměř nonstop denně. Do pomlouvání se nezapojuji, kritiku nepoužívám a cítím se skutečně o dost lépe, jsem šťastnější a cílevědomější. (co teprve po dosažení 21 denní výzvy - která samozřejmě bude pokračovat dále :-) Jako konstatování faktu však poznamenám, že při uvědomování si, co vše se dá brát jako stížnost, jak to působí energeticky apod., si možná, jako v mém případě, někteří vnímavější uvědomí, že kolem sebe měli samé lidi, se kterými se dokázali bavit jen v rámci stěžování a používání sarkasmu. Když jste skutečně odhodlaní to kompletně změnit a jednáte podle toho, začne to být vážně výzva. :-) Pro mě kniha 11/10! Vážím si toho, že mi přišla do života, i s tím cool fialovým náramkem.

16.04.2018 5 z 5

Záleží na člověku, co v této knize vidí. Obsahuje mnoho trefných příkladů a příběhů, které jistě poradí, jak řešit mnohé situace, ve kterých jindy člověk jedná v afektu a neví si rady. Určitě bych ji dal přečíst mnoha lidem, aby věděli, jak se jeden k druhému mají chovat. Beru si vždy to, co cítím, že je správné a využívám to dle vlastního vědomí a svědomí. Nikoliv k manipulaci, jak je v některých komentářích zde uvedeno. Je totiž jen a jen na Vás, co si z této knížky vezmete a jak to využijete - stačí změnit úhel pohledu.

27.03.2015 5 z 5

Transformace vědomí Transformace vědomí Tomáš Keltner

Skvělá kniha, na kterou jsem narazil na své cestě díky časopisu Vědomí. Žádná kniha mi zatím nedala tolik, co právě tahle a taktéž autor této knihy. Přečteno zatím třikrát a vždy najdu něco nového, povzbudí mě to v životě, vytáhne nahoru a hlavně si uvědomuji dění kolem sebe. Pracuji na tom, abych se zbavil emocí a jsem více a více přítomný. Děkuji Vám za tuto knihu, Tomáši.

26.03.2015 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Při čtení této knihy jsem zažíval husí kůži a některé pasáže mě i dojaly. Zejména Otázky a odpovědi na konci se mi velmi líbily a pomohly mi (opět) uvedomit si některé věci. Inspirující příběh, inspirující kniha, inspirující žena - Anita Moorjani. Nádherné. Děkuji. Více netřeba slov, jen přečíst.

13.03.2016 5 z 5

Žijme naplno Žijme naplno Ralph Smart

Kdo sleduje jeho tvorbu na youtube, tak ho v knize nic moc nepřekvapí. Je to takové shrnutí toho nejpodstatnějšího, co můžete nalézt i v jeho videích na internetu. Obsahově má však rozhodně co nabídnout a proto si ode mě zaslouží pět hvězdiček. Ralpha a jeho myšlenky pro osobní rozvoj určitě doporučuji.

27.03.2015 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Nejprve jsem viděl film, který mě zaujal, takže mě tu nic nového při čtení nepřekvapilo, jelikož je to totožné. Nicméně za pochvalu určitě stojí styl zpracování této knihy, který se mi hodně líbí.

27.03.2015 4 z 5