Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Myslím, že na tuhle knihu budu ještě hodně dlouho vzpomínat! :)
Příběh Charlotty a Portera byl neskutečný! Každý jiný a přesto reálný, silný a hlavně emotivní!
Musí být strašné pro matku ztratit své dítě a stejně tak pro otce vychovávat nemocného syna..
Ale i přesto všechno si k sobě určitou, ne jednoduchou cestu našli a jejich chování k sobě bylo milé - jejich smysl pro humor rozveselil, alespoň na chvíli jejich temné stránky!
Dojemný příběh, kdy mé oko nezůstalo suché (obzvlášť na konci)..! :)

29.09.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Čtivý příběh dvou odlišných lidí se zajímavým povoláním, kteří střídavě sdíleli jednu postel a přesto se nejdříve nepotkali! Avšak nakonec díky osudu a mnoho vyměněných vzkazů po bytě se přece nejen potkali..! :)
Líbilo se mi, jak Tiffy pomohla Leonovu bratru jen na základě jeho příběhu, který ji poslal po bratrovi! :)

29.09.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

West to prostě umí! :)
Jako tak i tak jsem se začetla, líbilo se mi to po celou dobu a ty vzkazy (dopisy) byly kouzelné, i přesto, že vás brzy napadne, kdo to vlastně píše! :)

15.09.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tak za mě tuhle knihu rozhodně ano! :)
Kulti se mi líbilo od samotného začátku až do úplného konce! Nenechalo mě to chvíli v klidu, nutilo pořád číst dál a dál.. a na to, že má tolik stránek, tak mi to ani nepřišlo! :D
Rozhodně je čtivá, člověk se u ní zasměje a pomalý vývoj mezi Kultim a Sal je kouzelný! :)
A ten závěr! No kdo by nechtěl taky jednoho takového vlastního romantického Kultiho! :D

15.09.2019 5 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Od té doby, co knížka vyšla, tak jsem na ní slyšela odlišné a různé názory, proto když se mi dostala do rukou, tak jsem si řekla, že si na ní udělám svůj názor! :)
Neočekávala jsem nic zásadního, ale ani natolik jsem překvapená nebyla. Knížka byla pro mě hodně depresivní, ze začátku jsem se nemohla úplně začíst, ale pak to mělo určitý spád..
Občas mi přišlo zvláštní chování hlavní hrdinky, ale chování její sestry bylo snad ještě horší..
Rozhodně dobrá zkušenost si tuhle knížku přečíst, ale víckrát už určitě ne! :)

15.09.2019 3 z 5

On On Elle Kennedy

Jako vážně..? Určité představy jsem měla, ale nečekala jsem, že se mi bude číst, až tak dobře knížka nabitá sexem, vášní a hokejem..! :)
I když je jasné, že by to mělo dopadnou, tak jak čekáte, tak stejně nakonec některé úsudky obou kluků překvapí! :) Rozhodně ani jeden z nich si nikdy nebyl ve všem, tak jistý až jim to nakonec stejně oběma došlo, že to prostě bez sebe nejde..! :)
A konec byl jak jinak než sladký! Už se těším na pokračování, i když tuším, jak to zřejmě dopadne! :)

13.09.2019 5 z 5

Půjčka na oplátku Půjčka na oplátku Zuzana Francková

Zajímavý příběh postavený na tom, že ne pokaždé je život opravdu tak jednoduchý, jak se zdá a že ne každý může dostát svým snům..!
Ne každý to má jednoduché a musí překonat nejednu překážku a tak tomu bylo i tomto příběhu hlavní hrdinky! :)
Škoda, že konec nebyl více rozepsaný nebo prodloužený, ale holka měla nakonec přece jen trochu toho štěstí!

27.08.2019

Hříšná noc Hříšná noc Luděk Stínil

Od tohoto autora jsem byla zvyklá na čtivější knížky, než byla bohužel tato..
Děj mi přišel hodně uspěchaný, věnovaný hlavně hodně soubojům dvou ctižádostivých chlapců, kteří si jdou za svým o jednu dívku až konec přišel moc rychle a ještě zůstal napůl otevřený pro naši fantazií..
Buď jsem se již minula cílovou skupinou a nebo opravdu jen tomu ještě víc chybělo..! :)

27.08.2019

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Tady by platilo rčení a to: "Nesuď knihu podle obalu!"..
Ano obálka se k této knížce opravdu nevyvedla, ale děj je naopak úplně jiný..! :)
Úžasné venkovské prostředí malého městečka, kde jsou nejen sexy farmáři, ale také mlékáři!
Já jsem si nejen děj knihy a příběh hlavní hrdinky užila, ale také jsem se zasmála, politovala, skřípala místy zuby až jsem se prokousala ke zdárnému konci, který byl přesně takový jaký je očekávala..! :)
Nejen příjemná a sexy oddechovka ideální k tomuto počasí..! :)

22.08.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Tak ani pro tentokrát nejsem rozhodně zklamaná! Tato autorka přesně ví, jak na mě svojí knihou zapůsobit! :)
Příběh Oakleyho a Vaughn byl pro mě čtivý již od prvních řádků, kdy jsem nemohla jen tak knihu odložit! Byl napínavý, zajímavý a také plný jiskření, pochopení, ale také měl každý svou minulost, která se drala kdykoli na povrch..
A přesto Oakley zůstal slavný, ale našel lásku, stejně tak i Vaughn zůstala svá a rozhodně to nebyla řádná zlatokopka..:)
Pokud jste ještě tuto autorku vůbec nečetli, tak určitě doporučuji! Snad se Vám bude líbit, tak jako mě! :)

04.05.2019 5 z 5

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

Poutavý příběh Elly a Michaela pokračuje přes překážky až ke hvězdám..! :)
Opět jde o čtivý děj, kdy se oba hlavní hrdinové musí vypořádat sami se sebou a ještě navzájem pochopit toho druhého, aby nakonec přece jen mohli si tu cestu k sobě najít..! :)
Tato dvoudílná série je přesně pro ty, kteří mají rádi romantiku, hledají něco oddechového a nenáročného, tak že nebudou na konci vůbec zklamaní :)

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Před čtením jsem očekávala oddychovou a čtivou knihu plnou lásky dvou, komplikovaný vztah s tajemstvím a řešení problémů nejen okolo lásky a přesně to mi také tato kniha dala! :)
Jinak bych jí asi ani nijak nedokázala popsat! Navíc končí, tak otevřeně, že Vás to ihned stáhne k tomu, aby jste sáhli po druhém dílu! Přesně jako já! :)

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Anotace zní lákavě, ale při čtení mě tento příběh již natolik neohromil, abych byla tak spokojená jako u předchozí knihy tohoto autora..! :)
Nepociťovala jsem strach o hlavní hrdiny, nebyla jsem napnutá jako kšandy až do úplného konce, ale čtivý příběh to nakonec byl alespoň v určitých místech..:)

04.05.2019 3 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Zajímavá knížka, která mě překvapila a podle anotace bych takovýto příběh rozhodně nečekala..! :) Takový poklidný a čtivý příběh od začátku až do konce.
Megan to neměla jako němá vůbec jednoduché! Natož pak když vše vyplynulo na povrch, hlavně se objevila celá pravda a ještě učinila své rozhodnutí nejen na celý život..
Luka mi bylo líto, jelikož o Megan měl opravdu zájem a měl jí rád, ale tomu, tak bylo i nakonec u Jasmine, která měla u Megan o něco více navrch..! :)

Hrdina Hrdina Samantha Young

To jsem potřebovala! :) Čtivý a napínavý příběh již od samotného začátku až do konce. Příběhu nic nechybělo, místy jsem se i pobavila a místy jsem byla i z průběhu smutná..! Zkrátka všechno, jak má být včetně i občasného plamene vášně mezi hlavními hrdiny! :) A s touto autorkou jsem prozatím jen a jen spokojená! :)

22.03.2019 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Od začátku vím, co mi na těchto knihách, tak sedí! :) Styl této knihy je jednoduchý, odpočinkový, nic náročného a přesto je to příběh čtivý, romantický až vášnivý..! :) I přesto si přeje prožívat celý příběh s hlavním hrdinou až do konce, tak aby to dopadlo nakonec přece jen šťastně..! :)

22.03.2019 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Tuto knihu mi půjčila kamarádka, s tím že jsem si jí mohla dát nejen do knižní výzvy, ale také proto že má knihy tohoto autora ráda! :) A musím přiznat, že na první zkušenost se mi kniha líbila! Byla krátká, dobře a rychle se četla! :) I příběh byl zajímavý a plný fantazie, kterou má kde kdo z nás pěkně bujnou..! :)

22.03.2019 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Zajímavý nápad na příběh, který ale nebyl už tolik propracovaný, jak se zpočátku zdálo a něco mi tam přece jen chybělo. Vztah tří rozdílných žen, které spojuje jeden nesnesitelný a protivný muž, jehož chování jsem nejen nechápala, ale ani se mi trochu nelíbilo! Nejen vydírání nějak nepřipouštím! Alespoň s tímto žánrem mám po přečtení další zkušenosti! :)

22.03.2019 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Čtete a čtete, až zjistíte, že je najednou konec a vy vlastně ani nechcete, aby ten konec vůbec byl! Ano občas se Lara chová naivně nebo by jste ji něčím chtěli přetáhnout, ale to asi každou další hlavní hrdinku, která se nemůže rozhodnout, jak si správně vybrat! :D
Upřímně jsem si tedy myslela, že nakonec neskončí s Peterem, ale potom zase jo a už jsem se bála, že i mezi nimi nakonec dojde ke svatbě :D
Ale stále to byl příběh, který vás nenechá chvíli spát, je čtivý a napínavý až do úplného konce, kde jste vlastně spokojeni, jak to celé dopadlo! :)

05.03.2019 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Čtivé a napínavé pokračování příběhu Lary Jean, kdy neví, jak se poprat s první láskou a jak si jí k sobě pustit i jak se s ní poprat! :) Čím víc se pustíte do příběhu, tím vás to pohltí a nutí číst čím dál víc až do úplného konce :)

05.03.2019 5 z 5