Půjčka na oplátku

Půjčka na oplátku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47440/pujcka-na-oplatku-47440.jpg 4 24 24

Zamilovat se je v jistém věku zcela normální. Horší je, když dívka věnuje svůj cit tomu nesprávnému muži, jak se to stalo osmnáctileté Tereze. Zklamaná a nešťastná odchází do Prahy studovat vysněnou vysokou školu, ale ani tam ji štěstí nepotká, spíš naopak. Život před ní staví celou řadu těžkých překážek, se kterými se musí potýkat.... celý text

Mikiem
23.08.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem jeden večer moc se mi kniha líbila

Mišule_11
27.08.2019

Zajímavý příběh postavený na tom, že ne pokaždé je život opravdu tak jednoduchý, jak se zdá a že ne každý může dostát svým snům..!
Ne každý to má jednoduché a musí překonat nejednu překážku a tak tomu bylo i tomto příběhu hlavní hrdinky! :)
Škoda, že konec nebyl více rozepsaný nebo prodloužený, ale holka měla nakonec přece jen trochu toho štěstí!

Ann98
03.01.2018 5 z 5

Zajímavá kniha. Osobně bych příběh postavila úplně jinak. Začátek mi přišel moc urychlený a konec naopak uspěchaný. Než jsem se rozkoukala, byl konec. Vyjadřovat se o Terce asi nemá smysl. Alespoň jednou bylo netradiční téma. Nemusela bych ji číst znovu.

ivca84
12.02.2017 4 z 5

příběh o tom jak si život dokáže pěkně po hrát a změnit sny a plány

MíšaK.
31.05.2015 3 z 5

Zajímavý příběh, ale konec mi přišel dost uspěchaný. Určitě bych spíš zkrátila začátek a prodloužila konec. To, co dělala je kapitola sama o sobě. Ale musím uznat, že to byl alespoň trochu víc netradiční děj.

1v8na
04.09.2014 5 z 5

Příběh byl zajímavý. Nevím, zda bych se mohla živit jako společnice bohatých cizinců a nechat si za to platit. hnusí se mi to a je to nechutné.