MišelFly MišelFly komentáře u knih

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Doporučuji! Kniha mě velmi překvapila. Měla jsem několik verzi jak se bude příběh ubírat, ale úplně to dopadlo jinak než jsem čekala.

16.03.2020 5 z 5

Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem Lewis Carroll (p)

Moje nejmilejší kniha, kterou jsem kdy četla. Tenhle příběh je vhodný pro každý věk a každý vnímá příběh trochu rozdílně. Doporučuji!

11.09.2018 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Na to, že nečtu vůbec detektivky jsem se do té to knihy zamilovala!

15.08.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tak konečně jsem ji taky dočetla! Musím říct, že je to pecka! Autorka mě nezklamala a těším se na další její knihu. Určitě doporučuji jak knihu, tak i celou sérii.

01.04.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pro mě moje nejoblíbenější a četla jsem ji snad 100krát! Doporučuji!

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Doporučuji! Už se těším na další díl!

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Přečetla jsem ji naráz, ale byla jsem celý víkend díky tomu doma. Za mě jí doporučuji!

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tato kniha byla moje první od této autorky a musím říct, že je to pecka! Doporučuji!

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Doporučuji! Úplně jsem se zamilovala do této knihy a těším se na další díl!

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Kniha byla úžasná a těším se na třetí díl! Za mě rozhodně doporučuji!

Řád zlomených křídel Řád zlomených křídel Aliette de Bodard

Knih má obálku, která mě zaujala, ale jak se říká nesud knihu podle obalu. Což u této se stalo. Obal má krásný, ale když jsem jí četla tak mě nenadchla vůbec. Příběh by byl zajímavý, ale jak byla kniha napsaná mě odrazovalo ji dočíst. Za mě jí doporučit nemohu.

23.03.2018 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knihu jsem si velice zamilovala a můžu ji jen doporučit. Hlavní hrdinka mi neuvěřitelně sedla a celý příběh byl zajímavý a plný tajemství a záhad. Musím říct, že se těším na další díly ze série, které si plánu v několika dnech přečíst.

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl jsem začala číst hned ten den, co jsem přečetla první a musím říct, že mě zaujal tak, že jsem četla až do půl třetí do rána. Kniha začala vážně zajímavě a jsem si musela říct : Co to sakra je? Kniha mě hned chytla a nepustila až do konce. Sice jsem na pár stránkách málem usnula, ale příběh se celou dobu rozrůstal velice propracovaně a u konce jsem málem umřela, protože kniha skončila velice napínavě, že jsem nemohla uvěřit, že už jsem ji dočetla. Moc se těším až se vrhnu na další díl a velice doporučuji celou sérii Skleněný trůn, ale také od autorky serii Dvůr trnů a růží.

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Knihu jsem si na doporučení přečetla před celou sérií. Sice jsem následně v sérii Skleněný trůn už věděla nějaké okamžiky, které se snažila autorka udělat záhadné v knize, ale já jsem to už věděla. ALE nelituji toho, že jsem si knihu Krvavé ostří přečetla před celou sérii. Knihu velice doporučuji. Úžasný fantasy příběh o nájemné vražedkyni....