minimonisek minimonisek komentáře u knih

Mlčení noci 2 Mlčení noci 2 Robert Lawrence Stine

První díl byl trochu lepší, ale i tak příjemné počtení.

25.10.2015 3 z 5

Tygří doupě + Ostrov lebek Tygří doupě + Ostrov lebek Steve Barlow

Další z povedených knih, kde si příběh utváří čtenář sám. Oba příběhy byly napínavé. Moc mě to bavilo.

25.10.2015 4 z 5

Zlaté cihly + Město zločinu Zlaté cihly + Město zločinu Steve Barlow

Tyhle knihy mám hodně ráda, celý příběh si čtenář utváří sám. Záleží jen na jeho rozhodnutí. Příběhy mě bavily.

25.10.2015 4 z 5

Kytice nejkrásnějších českých pohádek pod stromeček Kytice nejkrásnějších českých pohádek pod stromeček kolektiv autorů

V celku povedený soubor nejznámějších pohádek. Pohádky jsou krátké, hodí se jako předčítání dětem na dobrou noc. Neobsahují násilí, jsou psané srozumitelným jazykem.

25.10.2015 3 z 5

Černá křídla Cthulhu Černá křídla Cthulhu * antologie

Z knihy mě nejvíce zaujaly poslední povídky. Některé povídky byly horší jiné zase lepší, tak už to v antologiích bývá. Mám radši čtivější styl knih a některé povídky se mi zdály zbytečně dlouhé a kostrbaté. U jiných byl naopak zajímavý námět a konec - Tunely, Záhadná záležitost, Záměna a Korespondence Camerona Thaddea Nashe. Navíc chválím pěkný přebal.

21.10.2015 3 z 5

Není ideálního řešení Není ideálního řešení Edwina Arri

Zajímavá kniha o tom co se stane, když se na světě přemnoží různé smrtící choroby. Děj byl čtivý.

17.10.2015 3 z 5

Poslední hlídka Poslední hlídka Tomáš Petrásek

Výborné byly pasáže, kde se válčilo. Popisy týkající se astronomie mohly být kratší, ale zase vyplňovaly prostor mezi jednotlivými boji, na které se pak člověk těšil. Za mě průměr.

04.10.2015 3 z 5

Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Kniha se mi líbila, ale některé pasáže mi přišly příliš zdlouhavé. Na víkendové počtení je ale výborná. A má zajímavý závěr.

04.10.2015 3 z 5

Hra: Údolí - Sezona 1 Hra: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Ze začátku mi přišlo, že se v knize nic moc neděje. Pak se to naštěstí rozjelo. Kniha mě bavila a rozhodně si nenechám ujít další díl.

23.09.2015 3 z 5

Útočiště Útočiště Honza Vojtíšek

Musím přiznat, že předcházející kniha se mi líbila trochu více. Ale i zde hororové příběhy nebyly špatné. Jako nejlepší bych označila povídku Zahrada, z té mě dlouho mrazilo a povídku Útočiště. Líbí se mi i autorovy komentáře k jednotlivým příběhům.

23.09.2015 4 z 5

Punisher: Vdovy Punisher: Vdovy Garth Ennis

Ačkoliv mě komiksy moc nelákají, tenhle mě po pár stranách zaujal, zajímavá gangsterská zápletka spojená s pomstou. Skvělé kresby a zajímavý konec.

14.09.2015 3 z 5

Z druhé strany Z druhé strany Honza Vojtíšek

Super kniha hororových příběhů, jsem moc ráda, že jsem na ni narazila na internetu. Příběhy jsem měla přečtené tak rychle, až mě mrzelo, že jich kniha nemá víc. Doporučuji.

14.09.2015 4 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Tenhle díl se mi zdál trochu slabší než ostatní knihy v této sérii, přišlo mi, že Becky vše hází za sebe a že ji nic z toho co se děje nezajímá a tím mě strašně lezla na nervy. Nicméně konec knihy mě bavil a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Těšim se na další díl.

14.09.2015 3 z 5

Kniha upírů Kniha upírů Eduard Martin (p)

Kniha mi místami připomíná Drákulu, nicméně četla se dobře, škoda jen, že ten konec byl takový mlhavý. Navíc se mi líbí doplnění knihy seznamem monster a návodem na ochranu proti upírům.

02.09.2015 3 z 5

Mrazivé příběhy Mrazivé příběhy Petr Boček

Kniha se mi dobře četla, povídky mě bavily, rozhodně si ji ještě přečtu v budoucnu znovu.

02.09.2015 4 z 5

Hroby bezejmenných Hroby bezejmenných A. F. Morland

Kniha se četla dobře. Je to kniha ke zpříjemnění dne s hororovými prvky. Děj je víceméně předvídatelný, ale i tak mě to bavilo.

23.08.2015 3 z 5

Když muž miluje muže Když muž miluje muže Irena Fuchsová

Kniha vypráví humorné příběhy o vztazích mezi mužemi, mužemi a ženami a jejich rodiči. Kniha se četla dobře. Beru ji jako příjemnou oddychovku.

23.08.2015 3 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Kniha se mi moc líbila, děj mi příjde zajímavý a těším se na další.

23.08.2015 4 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Druhý díl této série byl o něco slabší než kniha Posedlá. Ale když bude čas, ráda si ho přečtu znovu.

24.07.2015 3 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Miluji sérii Stopy hrůzy a je škoda, že už vychází pouze elektronicky. Tato první kniha z této série je napínavá a dobře se čte. Čtu ji už po několikáté.

22.07.2015 3 z 5