Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Moc jsem se na knizku tesila,ale trochu zklamala. Tak do poloviny me docela bavila,byla napinava,jenze kdyz mi doslo kdo v tom ma prsty,prestalame bavit. Situace byly predvidatelne,nuda. Posledni nekolik desitek stranek uz slo. Celkove mi prislo,ze autorova snaha o velmi tajembe,napinave dilo,nevysla jak mela. Proste prekombinoval- aspon z meho pohledu. Kdo autora necte a chce neco napinaveho,muze byt spokojen. Jeste mam neprectenou "Zena meho zivota" a moc se mi do ni nechce.

16.07.2020 3 z 5

Nablízku Nablízku Lucie Whitehouse

Libila se mi,sice bych ji nenazvala psychothrilerem,ale jinak dobry. Konec jako zacatek,proc ne...cetla se dobre i proto,ze jsem stale doufala jak se rozjede. Pro mne oddech,zadne napeti nebo drama.

22.03.2020 2 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Tri hvezdy za konec,ten byl fakt necekany,az mi prisel pritazeny za vlasy. Ale ani nahodou jsem ho necekala:-)

10.03.2020 2 z 5

Gaštanko Gaštanko Søren Sveistrup

Cekala jsem vic. Neni to uplny propadak. 3/4 knizky mne bavilo.

14.01.2020 3 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Kniha se mi libila. Zadna hlavni postava jako kladny hrdina...zadny cernobily snimek...dilema matky, ktera vi co je spravne, ale .. .dcera, ktera vytaci i ctenare. Nechci moc prozradit,tak uz vic nepisu.

06.11.2019

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Cetla se dobre,zaver dobry. I kdyz bylo brzy jasne o co jde,konec uplne nudny nebyl.

04.10.2019 3 z 5

Dům v bouři Dům v bouři Mignon Good Eberhart

Skvela kniha na letni dovolenou. Klasicka,napinava detektivka.

21.09.2019 4 z 5

Podoba Podoba Tana French

Nebyla uplne spatna,ale znam od teto autorky lepsi

19.09.2019 2 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kniha skvela,postavy jso jako zive. Vtipne. Filmove zpracovani se ,dle meho nazoru,nepovedlo.

09.09.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Konec mi prisel desny i vtipny

07.09.2019 1 z 5