Mili01 Mili01 komentáře u knih

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

100 % doporučuji! Vrazila jsem ji do ruky co nejvíce svým kamarádům a známým, protože přesně tohle je důležité pro zdravý vztah.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Příběh byl velmi zajímavý, i rozuzlení se mi líbilo. Občas mi však vadilo, že nebylo poznat, kdo příběh vypráví. Buď ať ho vypráví jedna osoba (v tomhle případě hlavní hrdinka) a nebo vypravěč.

11.02.2022 4 z 5

Řekni to jinak: Používejte správná slova ve správný čas Řekni to jinak: Používejte správná slova ve správný čas Carl Alasko

Upřímně mi tato kniha přijde užitečná. V některých situacích reaguji přehnaně, až agresivně. A po přečtení jsem si uvědomila, že lze říct člověku co chci a očekávám, aniž bych musela být nepříjemná. :)

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha se mi opravdu líbila. Byla velmi dobře napsaná. Po dočtení má člověk pocit, hladového pocitu a chce zjistit, co všechno je na tomto světě možné.

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Z této knihy mám rozpoluplné dojmy. Nedokážu říct proč přesně, ale prostě se mi tato kniha nelíbila.

11.02.2022 1 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Za mě naprosto skvělá kniha. Po dočtení jsem si začala uvědomovat některé detaily. Donutí to člověka se k některým pasážím vrátit a mít ten “aha” moment.

Dohazovačky Dohazovačky Maddie Dawson

Taková oddychovka. Dobře se četla, závěr se taky vyvedl. Doporučuji!

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Tak tohle můžu! Skvěle popsané detaily vražd, rychle jsem se začetla, ani jsem ji nechtěla odložit. Po dočtení knihy jsem si říkala, že bych byla ráda, aby děj pokračoval. :)

11.02.2022 4 z 5

Skrze sebe změním tebe Skrze sebe změním tebe Jan Menděl

Opravdu mi některé věty utkvěly v paměti, ráda ji čtu znovu a znovu. Jen mi přijde škoda toho papíru. :)

11.02.2022 5 z 5

Jednejte jako dáma, myslete jako muž Jednejte jako dáma, myslete jako muž Steve Harvey

Něco z knížky bylo užitečné, ale rozhodně ji nebudu číst znovu. Myslím si, že jsou lepší knížky.

11.02.2022 2 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Příběh mě bavil, rychle jsem se začetla, ale konec byl takový… zvláštní..

11.02.2022 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Bohužel jsem očekávala příliš, tudíž kniha byla celkem zklamáním. Zvraty byly, přečtená za den (tenoučká knížka), ale konec neuspokojil má čtenářská očekávání.

11.02.2022 1 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Zajímavý pohled a názor na věci, o kterých se moc nemluví. Bohužel styl psaní mi moc nevyhovoval.

11.02.2022 3 z 5