MilanKop Online MilanKop komentáře u knih

Píseň severu Píseň severu Michaela Merglová

Za mne výborné pokračování série. Postavy se vyvíjejí a jejich osudy jsou velmi poutavé. Stránky se doslova otáčejí jedna za druhou. Jakmile jednou začnete číst, tak vás tento příběh nepustí. Vzhůru na závěrečný díl.

Za mne jedno velké WoooW

30.12.2022 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Naprosto skvěle pokračování série. Budu se opakovat, ale úžasný příběh, který chytne a nepustí. Stránky se otáčí jedna za druhou a knihu doslova hltam. Každá postava mi přirostla k srdci. Doporučuji!

15.12.2022 5 z 5

Smrt synů Smrt synů Lasse Holm

Dle mne dobry konec trilogie. Skvělé vyprávění o návratu z Konstantinopole do domovské země. Za mne asi nejlepší díl. Celou knihu jsem si užíval plnými doušky.

03.12.2022 5 z 5

Nájezdy synů Nájezdy synů Lasse Holm

Dle mého názoru rozhodně lepší než první díl. Děj krásně plynul a nebyli žádné hluché místa. Opravdu kniha chytla a nepustila až do konce. Vše je krásně popsáno a vše si dokážete živě představit přesně tak jak to mám rád.

02.12.2022 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Příjemné odpočinkové čtení. Čte se téměř samo a stránky skáčou jedna za druhou. Děj se mísí s fikcí, ale je založen na skutečných událostí a to jej dělá zajímavějším. Doporučuji.

27.11.2022 4 z 5

Chrám Azylu Chrám Azylu Lucie Lukačovičová

Další super příběh ze světa Azylu. Nechyběl humor, akce ani parádní zápletka. Rozhodně můžu doporučit a doufám v další příběhy z tohoto světa

23.05.2024 5 z 5

Masomlejnek - Srab Masomlejnek - Srab Honza Slívka

Za mne naprosto super jízda. Skvělé popisy, vtipné hlášky, pořádná porce akce. Nikdy nevíte co se objeví za nové monstrum. Už se těším na pokračování. Rozhodně mohu doporučit

22.05.2024 5 z 5

Světlonoš Světlonoš David Gemmell

Volné pokračování první dílu, ale na první díl to ani zdaleka nemělo. Konec celkový dojem vylepšil.

17.05.2024 4 z 5

Rytíři temné pověsti Rytíři temné pověsti David Gemmell

Teprve druhá kniha od tohoto autora, ale už teď vím, že to bude jeden z mých oblíbených. Skvělý příběh, který člověku chytne a nepustí. Skvělé postavy. Hned jdu na Světlonoše.

14.05.2024

Temný měsíc Temný měsíc David Gemmell

Naprosto dokonalý příběh i svět, ve kterém se odehrává. Nemám co vytknout. Rozhodně se pustím do dalších knih od toho autora :).

12.05.2024 5 z 5

Oberonova předehra Oberonova předehra Kevin Hearne

Naprosto úžasně napsané příběhy z pohledu Oberona. Celá kniha mne velice bavila a rozhodně doporučuji. Hned jdu na Nabodnutého.

29.04.2024 5 z 5

Letka 307 Letka 307 Pavel Fritz

Super příběh jednoho galaktického pilota, který se musí vyrovnávat se spoustou problémů, které nemají vždy snadné řešení a je těžké si udržet zdraví rozum...

28.03.2024 5 z 5

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

Příjemná oddychovka, která pobaví. Mám rád vše od Ricka, vždy je to příjemné dobrodružství se spoustu humoru :)

27.10.2023 5 z 5

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Opravdu skvělé povídky :) Bakly jak ho máme rádi.

20.05.2023 5 z 5

Hrobka nemrtvých Hrobka nemrtvých Rick Riordan

Naprosto dokonalý dej. Od začátku až do konce jsem si tento díl náramně užij. Spousta známých postav a celkově za mne asi nejlepší díl série zatím. Jen škoda, že už se blížím konci série. Rozhodně mohu doporučit :)

23.01.2023 5 z 5

Zrádný labyrint Zrádný labyrint Rick Riordan

Jedním slovem paráda, ale co ten Jason :-O. Dost mne tato kniha překvapila a hodně mne bavila. Měla vše co jsem očekával a každou stránku jsem doslova hltal a netrpělivě čekal další posun děje. Za mne rozhodně parádní pokračování série Apollóna.

19.01.2023 5 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Skvělé pokračování série o Apollónovi, kde se rozhodně nebudete nudit ani chvíli. Co mne velmi potěšilo byl návrat Groovera a Lea. Za mne mohu rozhodně doporučit ;). Hurá na další díl.

16.01.2023 5 z 5

Virtuální vrazi Virtuální vrazi Jana Rečková

Ze začátku trochu náročné na zorientování a pochopení, ale jakmile člověk pochopí co a jak, tak se kniha čte sama.

26.11.2022 4 z 5