Mikuše-Ivet Mikuše-Ivet komentáře u knih

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Krásná oddechová pohádka, která se hezky četla.

13.12.2020 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Co říct.... Na knihu jsem se svým způsobem těšila, protože předchozí kniha od autorky se mi celkem, ale tahle byla velké zklamání. To, že místy byly vtipné dialogy vůbec nezachránilo knihu od toho abych se do ní chvílemi nemusela nutit. Jak bylo řečeno v předchozím komentáři tak i mě dost vadily odpovědi typu ,, mmmmm, mmmmm " připadalo mě to jako, že autorka neví co napsat či jako kdyby usínala na klávesnici s písmenem M.

12.12.2020 2 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Wau.... To byl teda příběh.... Po pár stránkách jsem věděla, že jsem ztracena a, že knihu neodložím dokud se nedozvím jak to dopadne. Ještě štěstí, že se kniha velmi dobře četla. Musím uznat, že to byla zatím nejlepší kniha od autorky co jsem četla.

11.12.2020 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Na knihu jsem se hodně těšila možná jsem měla až moc vysoká očekávání. Děj mě že začátku docela nudil. Nic moc se tam nedělo až na místy slovní přestřelky to bylo na mě táhlé. Od půlky se to trochu zlepšilo a nemusela jsem se do knihy pobízet. Za mě autorky napsali určitě lepší díla.

10.12.2020 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Když jsem se dozvěděla že bude vycházet další díl byla jsem radosti bez sebe. Miluji tohle spisovatele. Miluji jeho styl, to jak dokáže čtenáře vtáhnout do děje. V tohle díle mě dojalo věnování, které věnoval nejen své zesnulé ženě, ale i vše, které zasáhl covid 19. Musím uznat, že tento díl byl slabší než ostatní, což i přesto mi nezabrání aby i tento 11 díl detektivní série nenašel krásné místo v mě knihovně. Doufám, že Chris bude dál pokračovat v tom co umí nejlíp a to ve psaní a brzy se snad budu moct těšit z jeho dalších knih.

09.12.2020 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Knihu jsem dlouho odkládá a přitom nebyla špatná. Příběh se příjemně četla, ale na můj vkus to mohlo být o klidně 100 stran kratší, protože mi to ve třičtvrtě přišlo tak trochu natahovaný zbytečně.

07.12.2020 4 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Právě jsem dočetla tuto knihu, kterou jsem pár týdnů odkládala a jsem na sebe naštvaná, protože ta kniha opravdu stojí na přečtení. Od knihy jsem že začátku moc nečekala a pokládala ji za další fantasy pro mladší ročníky, ale musím uznat, že i když nejsem cílová skupina pro, kterou je kniha určena, tak jsem si knihu užila. Kniha se příjemně četla a dej příjemné plynul. Když jsem se dostala za půlku nemohla jsem jinak než knihu dočíst. Musím se přiznat, že na konci mi pár slz ukaplo. Za mě určitě doporučuji

27.11.2020 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Tak tohle se moc nepovedlo. Nápad na příběh nebyl špatný, ale styl jakým to bylo napsané už ano. V knize se hodně věcí opakovalo. Než jsem se dostala za půlku chtěla jsem to vzdát, ale pak za půlkou už to začalo být o trochu lepší, ale i tak jsem se do čtení nutila.

25.11.2020 1 z 5