Mihal27 Mihal27 komentáře u knih

Z krvi a popola Z krvi a popola Jennifer L. Armentrout

Knižka je neskuočná. Už sa neviem dočkať pokračovania. Poppy a Hawkee boli skvelý hlavný hrdinovia a veľmi sa mi páč kam sa príbeh ubrá. U Bohov už aby som mal v rukách ďalší diel.

"Smerť je ako starý priateľ, ktorý ťa občas navštívi, keď to najmenej čakáš, ale môže prísť aj vtedy keď si na ňu pripravená"

29.12.2021 5 z 5

Hora mrtvých Hora mrtvých Jeremy Bates

(SPOILER) Presne toto som aj očakával od tejto knižky. Niečo podobné som si chcel prečítať dlho a som rád že to bol Hora mrtvých. Len jedno ma mrzí, to čo sa stalo so psíkami, inak super kniha vrelo doporučujem. Viac krát som čítal o Djatlovej expedícií a vždy ma zaujímolo čo sa im asi tak mohla stať?

11.05.2022 4 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

(SPOILER) Pre mna to bola nesktutočná jazda a veľmi sa mi to páčilo. Príbeh bol veľmi rýchly a dobre sa cítal a kapitoli ubiehali a ubiehali. Veľmi mi to pripomínalo "Smrtonosnú pascu". Jordie hlavná postava knihy dávala karíeru na prvé miesto pred rodinou, čo za mna je nemyslitelné. Cole je policajt na spráavnom mieste a ujme sa záchrany a veľmi mi propomínal Johna McClana. Knihu určite odpoúčam si prečítať. Je jednoducho skvelá. Za mňa určite.

29.04.2022 5 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Super kniha. Neskutočne som ju užil skvelý príbeh a zápletka. Roz opäť mala správný úsudok a nemýlila sa. nie vždy sa dobre skonči a dá sa každý zachrániť aj ked urobíte maximum.

31.01.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak a prečítal so ďalšu skvelú knihu do Amo Jones. Tak velmi ma strhla do hlbím tých všetkých temných kútov že som zastavil až jej samom konci a neviem ako mi ten príbeh ubehol. Skvelo strávený víkend.

28.11.2021 5 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

(SPOILER) Kniha super. Vážne som si ju užil od začiatku až do konca. Postavy veľmi sympatické a fandil som Willovi a Daniél, chudák Pasqual. Ten si to riadne odskákal. Ja by som tam nikdy nevliezol brrrr...
Koniec ma zahrial pri srdci.

03.05.2022 4 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Ďalšia super kniha, neskutočne som si ju užil. Dobrý a zvrhlý príbeh, vôbec som nečakal takú zápletku. A ten koniec bol pre mne dosť emotiny. Roz úplne super, plná emócií. Presne takto si predstavujem hlavného hrdinu.

"Byť šialenec z vás ešte nerobí zlého človeka. Zlého človeka z vás robí to, že ste zlý."

29.01.2022 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Neskutočná kniha veľmi som ju užil. Skvelý príbeh a Grace bola skvelá a dúfam že sa dočkáme aj pokračovanie. Vrelo odporúčam.

02.02.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

(SPOILER) Kniha "Odpočítvač" bola pre mna veľmi zaujímavá. Príbeh síce pomaličky naberal na intenzite ale koniec bol úplne skvostný. Veľmi sa mi páčilo dva spôsoby rozprávania príbehu. Tie podkasty mi pasovali a bolo osvieženie cítania. Elle bola veľmi zapálená do nájdenenia vraha. Hned mi bolo jasné kto vlasnte je Elle, nebudem to tu rozvýjať.

"Když nemúžes být v bezpeči, musíš přelstít každého, kdo by ti chcel ublížut"

" Genetická výbava je zbraň, osobnosť a psychologie tu zbraň namíří a zkušenosti stisknout spoušť"

Veľmi pekné čítanie to bolo, len som nemal čas napísať hodnotenie a preto sa k nemu dostávam až teraz. Knihu odporúčam každému kto ma rád rituálne vraždy a pomäteného vraha ktorý ma úchylku na čísla.

04.03.2022 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Najskôr som bojoval s knihou, nevedel som jej prísť na chuť ale postupne som jej prišiel. Čakal som niečo iné a dostal úplne odlišné ( čo mi vôbec nevadí). Príbeh bol dosť dobrý ale chýba tam niečo. Trochu ho obzvláštniť. V knihe môžme vidiet ľudksú zlobu, čo vsetko dokáže spraviť "strach". Ľudská zloba nemá hraníc.

Jedno zlo plodí druhé, ešte vačšie.

27.01.2022

Kliatba vlkolaka Kliatba vlkolaka Gerald Biss

Mal som trochu iné predstavy o knihe ale nakoniec to nebolo až také zlé. Úplne zbožnujem knihy o vlkolakoch a upíroch. Najviac sa mi páčilo ako do seba stále rýpali Osgood a Ann. V knihe bolo málo detailov o lykonoch (ako vyzerajú, spôsob lovu a premeny a pod.) Viacmenej to bolo len vyšetrovonia 2 zmiznutí. Na konci stačili 2 dobre mierené rany z Winchestrovky. Ako vážne? Čakal som viac. Kniha ale nesklamala.

18.12.2021 3 z 5