Mickhesh Mickhesh komentáře u knih

Můj příběh jménem POLICIE Můj příběh jménem POLICIE Jan Duda

Tak trochu příručka pro ty, kteří se chystají do policejního sboru. Pro ostatní spíše vztyčený prst nad absurditou tohoto spolku. 70%

11.02.2021 4 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Opět trefa do černého. 90%

11.02.2021 5 z 5

Mramorový ráj Mramorový ráj Sergej Kuzněcov

Dobré čtivo i pro nefanoušky univerza Metra (knihy, hry..) 80% (pro fanoušky klidně 90%) Doufám že se přeloží i další knihy z tohoto světa.

03.02.2021 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Nemůžu dát nic jiného než 100%.

29.01.2021 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Má první kniha od tohoto autora a nezklamala. Přečteno za dva dny. Sice se najde pár nelogičností, avšak rádi prominete. 90%

21.01.2021 5 z 5

Zelená krev 3 Zelená krev 3 Masasumi Kakizaki

Trojka ušla, rozhodně tomu nechybí nic, co by člověk čekal od oddechového čtení. 80%

21.01.2021 4 z 5

Zelená krev 2 Zelená krev 2 Masasumi Kakizaki

Trochu horší druhý díl. 70%

21.01.2021 3 z 5

Berserk 3 Berserk 3 Kentaró Miura

Trochu lepší než druhý díl, hlavně konec, který nás posune zase trochu jinam a dál.. 80%

21.01.2021 4 z 5

Svět hry Cyberpunk 2077 Svět hry Cyberpunk 2077 Pat Mills

Jeden z nejlepších herních guidů co mám doma. Textově i graficky obsáhlé a dobře zpracované.

21.01.2021 5 z 5

Médium Médium William Gibson

Má první kniha od Gibsona a to jsem myslel že vstupuji na pole Sci-Fi, nicméně se jedná o žánr Cyberpunk, což naopak nevadilo kvůli hře od CD Projektu. Jsem otevřený novým věcem nicméně.. Jedním slovem chaoz, kdy máte chuť po chvilce čtení odložit. Nic vám není ani náznakem vysvětleno, kniha používá své dobové obraty a vy se jenom ztěží domníváte co to vlastně je a znamená. Totální tápaní až do strany 100, kdy si musíte po Xté přečíst anotačku, aby jste se trochu chytili. Mno a potom střed knihy je lepší, ale chybí tomu takové to.. je to o nás bez nás.. ten feel tam není.. vlastně je vám docela u prdele jak to dopadne, jen koukáte už to dočíst a vrhnout se na další četbu. Pochválit musím docela dobře prokreslené charaktery, kdy si je budete pamatovat podle jména (což není vždy pravidlem) Za mě 60%.

15.01.2021 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

Pro mě osobně velké překvapení.. 100%

20.12.2020 5 z 5

Berserk 2 Berserk 2 Kentaró Miura

První půlka ukecanější, druhá jen řežba.. není to špatné ale ne pro všechny buňky. Avšak je to celkem i zajímavé.. komiks se s ničím nemaže.. de facto to splňuje do puntíku punc oddechového čtení.. 70%

04.12.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 8 Zaslíbená Země Nezemě 8 Kaiu Širai

Opět plná palba jak se sluší a patří.. Spoustu nových a dalo by se i říci že vyspělejších charakterů. 90%

30.11.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 7 Zaslíbená Země Nezemě 7 Kaiu Širai

80% .. Trochu horší pokračování, ale někam se to odrazit musí :-)

30.11.2020 4 z 5

Pomsta a vykoupení Pomsta a vykoupení Alejandro Jodorowsky

Kresba opět topovka.. spíše olejomalby.. scénář dobrý, avšak trochu přitažené za vlasy, což už jsme si u této dvojdílné knihy zvykli. 80% ale fortelných.

30.10.2020 4 z 5

Svatokrádežná svatba Svatokrádežná svatba Alejandro Jodorowsky

Dobrý komiks, kresba, scénář.. jo je to trochu přitáhlé za uši, ale kouzelné :-) 100%

28.10.2020 5 z 5

Počátky Počátky Petr Eismann

Klasická fantasy vycházející z Dračáku. Ničím nepřekvapí ani neurazí. Chválím dobrý sloh autora. Trochu mi splývaly charaktery Ranky a Koré a nevěděl jsem která daná postava se jak jmenuje a co je horší bylo mi to úplně jedno.. (jedna magička a druhá hraničářka) Jinak už se těším na pokračování, které může být jenom lepší. 70%.

23.10.2020 3 z 5

Muž z vysokého zámku Muž z vysokého zámku Philip K. Dick

Tahle kniha je zvláštní jako její autor. Avšak napsat něco podobného ještě v době kdy vyšla, bylo svým způsobem geniální a nadčasové, alternativní.. 80%

13.09.2020 4 z 5

Válka vládců noci Válka vládců noci James Palmiotti

Dobrý komiks z westernového Gothamu. 70%.

13.09.2020 4 z 5

Oko na nebi Oko na nebi Philip K. Dick

Číst Dicka je jeden trip co vás baví. Nepřemýšlíte jestli je to logické či jen výplod, ale opravdu uvěříte. Oceňuji u této knihy i humor a hlavního hrdinu. 80%

12.08.2020 4 z 5