Michato Michato komentáře u knih

Běsa Běsa Dita Táborská

Celou dobu jsem přemýšlela zda tomu dát 3 nebo 4 hvězdičky. A pak přišla poslední kapitola a bylo jasno.

11.02.2019 3 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Skvělá kniha líčící strasti každodenního života. Nad knížkou jsem se zasmála jak já, tak i mamka, takže je vhodná napříč generacemi. A v plno věcech jsem se v této knížce našla :D

23.01.2015 5 z 5

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

Ještě teda nejsem úplně na konci, zbývá mi asi padesát stránek do konce, ale jsem z Války naprosto nadšená :)
Nechápu čím to je, ale Válka se mi četla nejlépe ze všech dílů, přitom třeba takový Tetovaný je po dějové lince daleko zajímavější. Tetovaným jsem se ale prokousávala více než měsíc a Válku mám do týdne přečtenou :D
Štve mě, že nemůžu říct nic o Ineveře. Vždycky si na ní vytvořím nějaký názor a ona pak udělá něco úplně opačného a já musím názor zase měnit :D
Nelíbí se mi Leesha. Dřív jsem jí fandila, teď se ovšem chová dost divně.
Zato ale musím pochválit Rojera, oblíbila jsem si ho víc než předtím :D S Amanvou a Sikvou je roztomilý :)
Měla jsem radši Arlena jako tajemného Tetovaného, ale zase to není tak strašné. Jen nechápu proč si dřív dělal takovou starost s tím, že nechce děti, nevypadá to, že by se s Rennou v tomto směru nějak omezovali :D
A poslední Renna. Stvořiteli, víc protivná být asi nemohla co ? Ta tu knížku úplně kazí :D

27.03.2014 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

No nevím no.... Knížka je dobrá ale strsšně mi vadí rozdíly se seriálem. Hanna a zrzka ? Nevím, neumím si to představit. Tím že mám nakoukaný seriál si k postavám zařazuji jejich seriálové představitele..

03.06.2013 3 z 5