MiaMontek MiaMontek komentáře u knih

Mizerně napsaná mizérie... Doopravdy nevím, jestli si mysleli, že to bude dobré, že s to bude líbit... Měla jsem mít nižší očekávání. Ale jelikož HP miluji, čekala jsem něco víc. Jediným kladem je nový dokonalý pár #Scorbus. Jinak tragédie. :(

15.10.2016 odpad!

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Krásná kniha plná naděje a touhy.

03.03.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Včera jsme s přítelem chtěli koukat na film. Nedokázala jsem to, brečela jsem již od začátku, protože jsem věděla, jak to skončí. Film třeba někdy dokoukám, ale knihu již otevírat nebudu. Tak silně mě zasáhl málokterý děj.

08.09.2016 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Zajímavá a neskutečně propracovaná kniha. Posledních dvacet stránek jsem jen šokovaně třeštila oči a snažila se to kvantum informací zpracovat. Pro mě, jakožto začátečníka s thrillery a detektivkami, to docela byl záhul, ale myslím, že to není špatná volba v žádném čase. Prostě skvělé zpracování! Mrňous je neskutečně super postava a konec Marianne jsem nečekala.

28.11.2016

Den co den Den co den David Levithan

Ke knize jsem se dostala jen díky recenzi kamarádky a řekla jsem si, že zní zajímavě. Příběh mě trochu zklamal, díky čemuž bych ztrhla půl hvězdičky, protože to leckdy bylo zmatené a o ničem, ale díky faktu, že se autor nevyhnul ani lásce mezi chlapci, která byla velmi inteznivní a krásně citově popsána, body zase dohnal.
Příběh čtivý a lákavý, téma originální. Jen ten konec...

22.07.2014 5 z 5