mia999 mia999 komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka se četla rychle, ale nečekejte žádné velké překvapení. Taková oddychová četba, u které je vám dopředu jasné jak to celé bude pokračovat. Vadilo mi, že tam nebyl moc popsaný vztah Aspena s Americou ( mimochodem to jméno mě celou knihu děsně štvalo ) a celkově prostě chování Aspena nebylo nějak objasněno a konec mi připadal takový moc useklý. Taky bylo zvláští, že spolu v Selekci byly skoro všechny dívky strašně zadobře, takže mi to nepřišlo zrovna reálné. America byla takový ten model "dokonalé" hrdinky, do který se každý musí zamilovat, i když v podstatě mi nepřišla ničím nějak extra zajímavá. Každopádně knížka se mi líbila, když do toho nebudu rýpat, další díl si přečtu, snad mě autorka s něčím překvapí!

01.11.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Začátek byl dost těžký, jelikož nejsem moc na thrillery, ale spíš na romantiku, tak jsem se do knihy za boha nemohla začíst, ale když jsem se konečně prokousala k půlce knížky, tak už to bylo lepší, hlavní je to nevzdávat hned. Je to jedna z těch knih nad kterými se po dočtení zamyslíte a kroutíte hlavou. Rozhodně kniha dostála své pověsti a nelituji, že jsem si jí přečetla.

01.11.2014 4 z 5