Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Mně se kniha líbila, není to jednoduché čtení, autor se stále vrací do minulosti a občas přeskočí do budoucnosti. Tématika pro tuto publikaci je zajímavá, jelikož problematika homosexuality, transvestitů a nakažených HIV ve 21. století není ani z poloviny taková, jako bývala v době z románu. V Irvingových románech se člověk musí prokousávat hodně stránkami, aby se pořádně začetl, ale to je John Irving.

12.04.2014 5 z 5

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Myslím si, že kniha je velkým přínoscem pozitivního myšlení a pohledu na svět. Od autora jsem četla hodně publikací a tato kniha mi dala opět hodně pozitivního. Naopak si myslím, že esoterika není pro každého, nicméně, kdo se o esoterii zajímá nebo by chtěl knížku s tímto duchem, je to správná volba. Mohu jen doporučit.

11.04.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Druhý díl tetralogie mě nezklamal a už se těším, až v květnu vyjde díl třetí. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji.

06.04.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Lehké a oddechové čtení, s lehkou erotikou, které Vás vtáhne do děje. Pokud sháníte knihu, u které by jste se chtěli cítit příjemně napjatí, mohu jen doporučit.

04.04.2014 5 z 5