mhisinka mhisinka komentáře u knih

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Sběratel motýlů byl skvělej , ale toto jsem nemohla vůbec dočíst . Hrozná nuda . Jediný co bylo zajímavý byl ten vrah a jeho popis. A to jak se chovali policisté mi přišlo dost podivný . Bohužel zklamaní .

20.01.2019 1 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nejdřív jsem si myslela, že mě toto téma bavit nebude. Ale od této spisovatelky mě baví VŠECHNO!
Skvělá knížka!!

01.09.2015 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Přečteno za jeden den! U takových knih jako je tato je mi vždy hrozně líto, když ji dočtu.
Skvělý, úžasný. Knížka k zamyšlení.

18.08.2015 5 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Tak tato kniha mě opravdu bavila! Zajímalo mě, jak to dopadne a hlavní hrdina mi byl strašně sympatický! Doporučuji :)

Naděje mi pomohla přežít Naděje mi pomohla přežít Ruth Elias

Nemůžu uvěřit, že tato kniha je podle skutečné události. Byla moc hezky napsaná. Líbilo se mi, jak autorka popisuje svůj život od dětství až po dobu, kdy válka dávno skončila. Nechápu, jak může někdo napsat, že je to nejslabší kniha. Je mi stejně jako bylo autorce, když se dostala do Osvětimi a neumím si absolutně představit, že bych byla na jejím místě. Muselo být hrozné přežít ghetto, potom přijít o všechny své příbuzné, dostat se do Osvětimi, kde musela zabít své dítě a dál bojovat o svůj život. I když pak vše skončilo, pro ní to do smrti neskončilo. Knihy na toto téma, mě vždy dostanou a všechny jsou moc moc smutné. Ale i tak doporučuji všem přečíst!!

Papírová města Papírová města John Green

Když jsem měla knížku poprvé v ruce, skončila jsem asi na 20.stránce s tím, že je to hloupost. Pak jsem to zkusila znova a přečetla jsem ji jedním dechem. V závěru jsem z ní byla nadšená a líbilo se mi jak Q. pátrá po Margo. Zajímalo mě, jestli se mu to povede a jak to dopadne. Bylo to oddechové čtení.

17.08.2015 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Já mám prostě "greenovky" ráda! Vždycky se u jeho knih odpočinu, občas zasměju, ale i někdy zapřemýšlím nad životem. Škoda jen, že jeho knihy jsou tak krátké, vždycky je přečtu během 2-3 dnů a mrzí mě, že je konec.Kniha Příliš mnoho Kateřin, byla bohužel trošku slabší než třeba Hledání Aljašky, ale i tak hodnotím 4 hvězdičky. Kniha byla milá, ale je pravda, že mi v hlavě moc dlouho nezůstala a jen tak si na ní nevzpomenu. Jestli natočí film ráda se kouknu.

17.08.2015 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Tato spisovatelka má skvělý knížky, pokaždé mě bavilo, že se to týkalo nějakého tématu ( aspergerův syndrom, Amišové, židé..) o kterém jsem třeba nevěděla tolik. Tato knížka je trochu jiná v tom, že se týká věci, kterou všichni známe - lásky. Příběh se mi moc líbil, jak se prolínal do minulosti a zároveň řešil přítomnost. Moc mě zajímalo, jak to dopadne, takže jsem knížku "zhltla" za 3 dny.
Určitě doporučuji.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hledání Aljašky je asi nejlepší knížka od Johna Greena. Určitě se k ní ještě někdy vrátím.