Meme Meme komentáře u knih

7 návyků úspěšných teenagerů 7 návyků úspěšných teenagerů Sean Covey

Skvělá knížka! Moc mi toho dala a určitě si ji přečtu znova!

18.08.2016 5 z 5

Nebe opravdu je... Nebe opravdu je... Todd Burpo

Knížku jsem přečetla velmi rychle a s velkým zaujetím :) Je to neuvěřitlně zajímavý příběh dle skutečné události a mně jako věřícímu hodně dal :)

15.02.2016 4 z 5

Karibské tajemství Karibské tajemství Agatha Christie

První půlku knihy jsem četla nekonečně dlouho, vždy jsem ji odložila a vrátila až za nějaký čas. Když jsem se však dopracovala k druhé půlce, začalo to být velmi zajímavé a moc mě to bavilo. Druhou půlku knihy jsem přečetla velmi rychle, a moc překvapující a napínavý konec mě nadchl :).

11.02.2016 4 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Tuhle knihu jsem vzala do ruky a neodložila dokud jsem ji nedočetla. Vrah je velmi nečekaný a musím říct že jsem vůbec netušila :). Od Agathy rozhodně jedna z nejlepších knih!

Papírová města Papírová města John Green

Když jsem tuhle knihu dostala, byla jsem velmi zvědavá. Musím však říct, že mě to příliš nenadchlo. Margo mně nebyla vůbec sympatická.... Vlastně jsem tam nenašla nikoho, který by mi byl sympatický. Ale musím říct, že jsem ji přečetla za jedno odpoledne. Možná proto že mě zajímalo, jak to nakonec skončí.

03.02.2016 1 z 5

Robinson Crusoe (převyprávění) Robinson Crusoe (převyprávění) František Novotný

Miluju tenhle příběh!!! Ani chvilku jsem se nenudila :). Každá kapitola ve mně probouzela zvědavost a napětí.

Zločiny pro dva Zločiny pro dva Agatha Christie

Zločiny pro dva mě nadchly... Skvělá a čtivá knížka plná zajímavých případů při kterých poznáváte úžasné a velmi originální detektivy Tommyho a Pentličku.