melanie melanie komentáře u knih

Tahla povidka ma obrovsky potencial. Vlastne jsem byla zklamana, kdyz jsem zjistila, ze je to tak kratke. Jazyk je super, namet je super. Ale za me velke minus pro zpracovani. I kdyz obvykle byva kniha lepsi nez film, zde to bylo naopak. Autor proste pribeh videl uplne stejne, jako by hlavni postava proste jenom na zacatku vypadala stara. A to me zklamalo.

11.08.2015 2 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Na to ze to bylo hlavne technicke sci-fi to bylo super. Nektere pasaze jsem preskakovala, protoze nejsem ani fyzik, ani chemik, ani zrejme nikdy nezustanu trcet na marsu ci jine planete. Ale ta imaginace je skvela. Markova povaha byla skvela, kvuli te hlavni postave to rozhodne stoji za to precist. Cely namet mi prisel zajimavy.

11.08.2015 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Davam plus za dobu, ve ktere se to odehrava, taky za cesko nemecke prostedi, o kterem strasne rada ctu. Vazne mi prislo, ze tam bylo az moc nahod, za to rozhodne minus, ze autor pribeh na konci tak potopil. Cekala jsem vic po ostatnich nadsenych komentarich, ale uplne zklamana nejsem. Na zacatku jsem mela potize se zacist, taky bych knihu klidne zkratila tak o 50 stranek.

11.08.2015 3 z 5