mayinka mayinka komentáře u knih

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Prave ctu a asi u toho trpim. Více po docteni.

edit: Ani se mi to nechce hodnotit.
Pribeh je to relativne realny. Zijou takhle lidi.

23.03.2014

Tajemství modrých dopisů Tajemství modrých dopisů Emily Bleeker

Takze.... spatne prekladana jmena... to me fakt stvalo.... "kdyz jsem prisla o Natalie"... o koho? O Natalii.. a pak... dalo by se to i trochu ubrat stranek. Ale konec dobry, vsechno dobre. Takze za 3.

27.01.2019 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Musim rici :) ze jsem si zase pocetla s busicim srdcem :) neni dobre tuto knihu cist pred spanim.

30.09.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knihu jsem dostala a proto jsem nevedela, do ceho jdu. Chapala jsem rozhodnuti Willa ale MOC jsem si prala, aby byl konec jiny, nebyl. Probrecela jsem ty posledni stranky a dekovala za to, ze jsem ja i moje okoli zdrave. Nikdo vlastne nedokaze pochopit jak presne se takovy clovek citi .
Dalsi vec - hned jsem si nasla na netu Dignitis Switzerland. Opravdu existuje. Ale je to opravdu pro vsechny lidi dostupne? V knize vystupuje miliardarska rodinka, pro ktere neni nic problem.

02.03.2014 3 z 5

Příběh staršího bratra Příběh staršího bratra Ilona Borská

Je to nadherna kniha, plna zajimavych informaci a silneho zivotniho pribehu. Skoro kazda kapitola zacina inspirativnim citatem. Kdyz jsem si ji pujcovala z knihovny, musely mi ji knihovnice vydat ze skladu :( a to je opravdu skoda.

02.12.2013

Dámská jízda Dámská jízda Anne Carré

Je tam tolik chyb a hlavně ... motyle :)

24.12.2019 1 z 5

Záhadná smrt na venkově Záhadná smrt na venkově T. E. Kinsey

Str. 8 ... stařenko..... str. 9 stárnoucí zamestnavatelko..... jako vazne? Ve 40 letech? A proc se nekdo stehuje od elektřiny k petrolejovym lampam?

29.07.2019 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Happy end za kazdou cenu,.. pripomina mi to film Trhak... "Bude finále, a tam se všichni musí oženit".
Kdyby takto fungoval zivot, to by byla jedna velka radost.

04.07.2019 3 z 5

Oběd v Paříži Oběd v Paříži Elizabeth Bard

Nejak ve me nezanechává zadnou stopu.

12.01.2017

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Chvilicku mi trvalo, nez jsem se ke knize odhodlala, protoze v Babicce me Britt- Marie prudila. Tady byla bajecna.

26.10.2016 4 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Neni Percy Jackson jako Jason :)) a recka a rimska mytologie muze zamotat hlavu :) uplne jsem propadla myslenkovym mapam :) delam si je ke cteni :) kdo je kdo, ci je syn nebo dcera - jake ma deti :) a schopnosti a jeste si je casem i treba namaluju :)

16.06.2015 5 z 5

Co by mé dcery měly vědět Co by mé dcery měly vědět Elizabeth Noble

Je potreba udelat si poradek pred tim, nez zemrete. Ale je potreba si rozmyslet, co tim davate do pohybu, kdyz to napisete na papir a uz k tomu nedate zadne vysvetleni. ALe je to inspirativni kniha a proto doporucuji. Mozna ten obal odradi pulku potencialnich ctenaru :) ale nedejte na to.

02.01.2014

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

neskutecne kratounka kniha,.. nebo jak je to s tim casem? a taky jsem se bala a to uz jsem velka holka :) doporucuji.

10.11.2013 5 z 5

Kavárna nad Prahou Kavárna nad Prahou Lenka Reinerová

Napred jsem o L.Reinerove videla dokument, potom jsem v knihovne potkala jeji knihy. Kavarna nad Prahou je vzpominkova knizka na vsechny jeji zname - E.E.Kische, J. Haška, Rilke, F. Kafku,M. Broda, Weiskopfa,F. Langera, Goldstückera, Foglara a R. Guttmanna (toho jsem si musela vyhledat). ...."Kam jen zmizely ty kavarny, premyslim casto, kdyz se toulam Prahou - kavarny, v nichz clovek mohl nad salkem cerne kavy (takzvana turecna u nvas dikybohu jeste nebyla k mani) pul dne nebo treba cely diskutovat a kout plany."

14.04.2013

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Eroticke sceny jsem preskakovala :) bylo toho uz za dva dily moc a nebavil me cist popis. A bude svatba...?..... :) kvetiny a srdce uz Anastazie dostala. A otazka pro ostatni hodnotici: :) znate se osobne se svou vnitrni bohyni? Ja ji budu muset asi napred najit... :)

10.04.2013

zezacatku jsem byla nadsena, kniha zajimava, ctiva a mela spad. Od poloviny to slo nekam do kopru. Ani se mi to nechtelo docitat.

28.12.2012 1 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

obal knizky je strasny :)) ale pribeh paradni... kdo chce si poplakat, ma prilezitost.

16.08.2012

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

"Pojď na mou chlupatou hruď a uslyšíš zpívat vši“ ..... prekvapeni, ktere jsem fakt necekala. Knizku jsem v knihovne vypujcila pro zbytek rodiny a sahla po ni v nouzi do vlaku... a ja se bavila ;) jo bavila. Smala jsem se misty az jsem kuckala.

28.08.2021 5 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

A jako cele to bylo divne. Hodne postav. Hodne nakládaček a vrazd.. a jeste vice silenstviii. Dvakrat bych to necetla ani nahodou.

29.09.2019 2 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Mela jsem volne dva dny. Tak jsem ji přečetla za jeden den. Pohledy členů rodiny na umirani jejich dcery, matky, sestry a kamarádky. Čte se dobře. Slzám se neubráníte.

28.07.2019 4 z 5