Máša10 Máša10 komentáře u knih

Knihovna malých zázraků Knihovna malých zázraků Sara Nisha Adams

No, taková pohádka Abych řekla pravdu, tak za půlkou už jsem se začala těšit, až bude "hotovo". Ale přiznávám, že určitě sáhnu ještě po nějaké knížce, která se nevešla do seznamu a je zmíněna až v doslovu

17.07.2023 3 z 5

Horkou jehlou Horkou jehlou Rudolf Havlík

Zajímavá, i když těžko uvěřitelná knížka (hlavně teda ten konec). Ale ráda jsem se jejím prostřednictvím podívala do zemí, kam se osobně asi nedostanu a abych řekla pravdu, ani po tom netoužím

02.05.2022 4 z 5

Královna moře Královna moře Stratis Myrivilis

Dávám 6 hvězdiček! Možná je to tím, že jsem letos navštívila nádherný ostrov, kde se děj odehrává, ale to by asi nestačilo. Trochu mě nudil začátek, (problémy přistěhovalců), ale potom je to moc velká krása, chvílemi i dost napínavá. I když hodně smutná.

09.08.2018 5 z 5

Nový život Nový život Katharina Fuchs

Dávám tak průměr... Hodně jsem se ztrácela v postavách, bylo jich na mně a jednu rodinu trochu moc. Až skoro na konci knížky jsem zjistila, tady v komentářích, že je to vlastně druhý díl, to mě mrzí, protože věřím, že jinak bych se líp orientovala. Ale jinak zajímavý pohled do rodin v Německu, jsem ráda, že jsem se o tomto taky něco víc dozvěděla. Trošku jsem už alergická na kapitoly s názvy podle postav, ale to je možná jenom můj problém.

24.09.2022 3 z 5

Andělé nad Teheránem Andělé nad Teheránem Gina Nahai

Zvláštní, krásná kniha. A zároveň se i dobře čte, i když asi není pro každého, není to rozhodně "oddychovka".

16.04.2022 5 z 5

Teplé škvarky Teplé škvarky Marian Palla

Teď jsem dočetla podruhé a znovu jsem se úžasně pobavila :-) . I když to asi není čtení pro každého, tak já si u této knížečky úžasně odpočinu :-)

31.03.2022 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Krásně čtivá a zajímavá kniha, ale jak hodně čtenářů přede mnou píše, taky trochu červená knihovna. Celou dobu jsem se chystala dát čtyři hvězdičky, ale za ten přeslazený konec jsem jednu ubrala, to už jsem dost trpěla. I když musím přiznat, že díky komentářům jsem o něm věděla a trochu mě to uklidňovalo.

05.12.2021 3 z 5

Řecký sen Řecký sen Samantha Tonge

Knihu jsem četla jenom kvůli místu, kde se odehrává, ostrov Kos mám moc ráda. Dál nebudu komentovat, prostě to není čtení pro mě, a to ani jako "oddechovka".

17.10.2021 odpad!

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

Tak tady jsem se asi minula, četla jsem to jenom ze zoufalství, že byly zavřené knihovny. Nevím, jestli se někdy donutím přečíst i další dva díly. Ale dánská politická situace mě vážně nezajímá....

23.05.2020 1 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Jedním slovem: nuda. Víc není co dodat, od "thrilleru" jsem si slibovala něco hodně jiného.

02.05.2020 1 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Tak nevím, kdybych tuto knížku měla někomu doporučit, co bych mu k tomu řekla? Myslím, že bych o nic nepřišla, kdybych toto dílo minula. Ale aspoň jsem se zabavila , když knihovny jsou momentálně zavřené…

13.04.2020 2 z 5

Čtení z kávové sedliny Čtení z kávové sedliny Eve Makis

Tak pro mě určitě zklamání. Četla jsem před rokem Tymiánové dopisy, proto jsem čekala něco podobného. A ne v podstatě "dívčí románek". Až asi posledních 20 stránek bylo zajímavých.

15.08.2018 2 z 5