martineknatasa martineknatasa komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

hezky napsaná, čtivá, napínavá knížka. Bavila mě jen mi tam něco scházelo. Proto jednu * ubírám.

17.03.2023 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Opět krása. Celá série je skvělá. Líbí se mi způsob psaní, zápletky i to že každá kniha je akční. Jdu číst 10. díl a moc se na něj těším a jak autor zpracuje toto téma.

04.02.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Přečetla jsem 3 díly. Paráda, moc se mi knihy líbí. Jdu číst 4. díl. Doporučuji.

22.05.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Kniha opět nezklamala. Prostě radost číst. Už se těším na 9. díl.

08.06.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Moc se mi knihy od Angely Marsons líbí, hezky se čtou, jsou napínavé, mají spád. Od jejích knih se nemohu odtrhnout a přečtu skoro najednou. Vřele doporučuji.

30.05.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Asi bych opakovala stále to samé co bylo napsáno přede mnou. Angela Marsons je prostě skvělá, těším se na další díl. Čím více jejích knih
čtu. Tím více se mi líbí.

19.05.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Moc se mi líbí jak autorka píše, už se těším na další její knihu.

10.11.2019 5 z 5

Uf, to jsem ráda, že jsem něco takového nezažila. Kniha je ovšem skvělá. Vřele doporučuji k přečtení a těším se na pokračování.

17.04.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Jdu na 2.díl a autorku si přidávám do oblíbených.

12.03.2024 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Také nenacházím moc slov. Prostě skvělé. Moc se mi to líbilo.

06.06.2023 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Paráda, kniha čtivá a opět jsem se smála. Je mi líto, že zbývá už jen poslední díl. Jdu číst.

26.04.2023 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Kniha se mi líbila, jen jsem čtení musela proložit jinými, abych si od ponurého (i když krásného) děje odpočinula.

14.05.2023 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Nemohu si pomoct, ale opět mě kniha pobavila a moc se mi líbil styl psaní. Dávám si autora do oblíbených. Čtu další díl.

24.04.2023 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

A mě se kniha líbila. Necítila jsem ani pomalost, ani suchopárnost. Jdu číst další díl.

21.03.2023 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Bylo to super, už se těším na další.

04.01.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Knihu jsem začala číst hned po skvělém prvním dílu. Začala jsem včera a četla jsem do 1/2
3 do rána, nešlo od knihy odejít. Hned jsem začala číst třetí díl. No prostě skvělé. Moc se mi knihy Lisy Regan líbí (dala jsem si ji do oblíbených). Doporučuji k přečtení.

08.04.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Právě jsem dočetla, krásně napsaná kniha. Vřele doporučuji. Je to kniha plná emocí - i slzička ukápla. Od této autorky čtu první knihu, ale určitě půjdu číst další.

04.04.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila, už se těším na další díl. Doporučuji k přečtení.

20.12.2020 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Díky Čtenářské jsem se do této knihy pustila. Nelituji. Krásná, poučná kniha. Doporučuji k přečtení. Jdu číst další díl.

14.04.2024

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Tentokrát ubírám jednu *. Chvílemi se kniha čte skvěle ale místy se děj zbytečně vleče. Ze série mé oblíbené spisovatelky se mi zdá tento díl nejslabší.

28.10.2023 4 z 5