martina2540 martina2540 komentáře u knih

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Kniha byla čtivá, děj podivně zamotaný a závěr mě prekvapil. Doporučuji ji k přečtení.

04.09.2021 5 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Kniha se mi poměrně líbila, ale určitě byly jiné čínské thrillery autora lepší i co se týká popisu Číny. Závěr knihy mě překvapil.

04.09.2021 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Kniha se mi poměrně líbila, i když zpočátku jsem se nemohla moc začíst.

03.09.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi líbila, byla čtivá, ale chybělo mi lepší vystihnutí atmosféry, nějaký wow efekt na konci.

24.08.2021 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Kniha se mi líbila, byla čtivá a závěr jsem nečekala.

20.08.2021 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha se mi líbila, hvězdičku dolů dávám za jména, ve kterých jsem měla chaos, u spousty jmen bych si dodatečně nevzpomněla, jakou roli jejich držitelé v knize měli.

14.08.2021 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Knížka byla čtivá, ale předchozí díl byl pro mě víc napínavý. Děj mi přišel dost překombinovaný a neuvěřitelný.

10.08.2021 4 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Kniha byla velmi zajímavá, i když to není můj obvyklý žánr, doporučuji ji.

06.08.2021 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Knihu hodnotím velmi kladně, i když v ní klidně mohlo být méně vyšetřovaných případů, někdy jsem se ztrácela v ději a jménech, ale vždy jsem se za chvíli zorientovala. Hned na obalu knihy je napsané "Motiv X je úvodní část diptychu v rámci série krimipříběhů Fabiana Riska, jeho rozuzlení přinese X způsobů smrti.", takže mám druhý díl připravený a jsem zvědavá, jak vše dopadne.

01.08.2021 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Byla to skvělá kniha, u konce jsem měla co dělat, abych si nepřečetla závěr, to už se mi dlouho nestalo. Kniha byla místy velmi vtipná a doporučuji ji.

31.07.2021 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Velmi čtivá a zajímavá kniha, musela jsem ji rychle číst, abych věděla, jak vše dopadlo, jen mě mrzelo pár neoznačených spoilerů tady na databázi, které mi četbu trošku pokazily. Po nahlášení jednoho se přidalo upozornění na spoiler. Jinak mě překvapily tři velké gramatické chyby v textu.

21.07.2021 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Parádní a čtivá knížka, kterou jsem ale chtěla na začátku odložit, neboť nemám ráda knížky, kde je znám vrah už v počátku knížky. Jsem ráda, že jsem to neudělala.

17.07.2021 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Knihu doporučuji, dobře se četla, i když někdy jsem se ztrácela ve jménech.

10.07.2021 5 z 5

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Kniha pro mě nebyla natolik čtivá, abych se na ni těšila. Bylo to zajímavé téma, ale v podání autorky bez nějakých překvapivých zvratů. Čekala jsem od ní víc.

06.07.2021 3 z 5

Rez & záře hvězd Rez & záře hvězd Tammy Greenwood

Tahle knížka mě chytla za srdce, byla čtivá a pořád jsem si přála být na konci, aby už byla Sally u své rodiny.

01.07.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Prvních sto stran mi přišlo tak akorát čtivých, ale pak už jsem knihu nemohla odložit a líbil se mi i konec.

26.06.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Velmi čtivá a napínavá kniha, závěr jsem nečekala.

23.06.2021 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

(SPOILER) Kniha se mi líbila.

SPOILER
Zklamalo mě, že se pachatele nepodařilo zjistit policejním pátráním, ale náhodou.

18.06.2021 4 z 5

Jacobova obhajoba Jacobova obhajoba William Landay

Kniha se mi moc líbila, závěr jsem nečekala.

05.06.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha se mi líbila, byla čtivá a závěr překvapil.

30.05.2021 5 z 5