marta8617 marta8617 komentáře u knih

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Jako lehčí vánoční čtení je to úplně super.. Při čtení jsem se nechala úplně vtáhnout do děje a úplně mi to navodilo vánoční atmosféru, škoda, že jsem ji četla až po Vánocích.. :-) A taky lituji, že u nás nejsou takové kouzelné zimy jako na panství.

01.01.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Wow... Obvykle čtu knihy dlouho.. Tuto jsem začala číst v úterý a dnes ve čtvrtek jsem zhltala poslední stránky. Úžasná kniha, super děj.. I když jsem četla už spoustu detektivek, tak tahle byla jedna z nejlepších.. Až do konce jsem netušila, jak to dopadne.

04.03.2022 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Mně se ta knížka šíleně líbila. Je to taková "autobiografie" Rudolfa Hesse. Myslím si, že takto přemýšlelo spousta vojáků, rozkaz - tak plním, ať je to cokoli. Mně osobně tento titul zasáhl a měla jsem z něj strašně moc zvláštní pocit. Ještě jsem ji četla v době, kdy jsme měli se školou exkurzi do Osvětimi, tak jsem to měla trochu živější. Zvláštní pocit.

26.11.2016 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Bezva napínavá knížka. Zajímavý příběh, velmi poutavě psáno, nemohla jsem se odtrhnout a místy jsem se fakt i bála.

06.01.2020 5 z 5

Moc se mi líbí pojetí. Je to strašně zvláštní kniha a jsem ráda, že jsem si ji koupila, protože je úžasně jiná. Nedokážu to popsat, ale prostě se mi líbí, jakým způsobem je znázorněno narození a úmrtí v této knize.

08.11.2016 4 z 5