marta14 marta14 komentáře u knih

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Začátek teda takový nic moc... Autorky už napsaly lepší knihy. Konec to však spravil, a i když to nebyla nejlepší kniha, tak se mi to celkem líbilo :).

22.03.2021 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Pěkná oddechovka, která by sice chtěla nějak poupravit, protože mi přišlo, že autorka to zbytečně natahuje a dává tam zbytečné zvraty. Ve výsledku jsem ale s knihou spokojená, neočekávala jsem něco originálního, ale jen krásnou romantickou oddechovku, kterou jsem taky dostala.

10.12.2020 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Jedna z nejlepších knih za tento rok! Miluju to.

06.12.2020 5 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Jedna z nejlepších knih, které jsem letos četla. Rozhodně doporučuji.

19.11.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

4,5 u tohoto jsem se opravdu dost zasmála. Krásná oddechovka. Víc se mi však líbil Kulti.

04.10.2020 4 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

3,5 čekala jsem trochu víc. Když se nad tím teď zamyslím, tak vlastně ani nevím o čem to bylo. Pěkná oddechovka, ale děj nic moc. Do druhého dílu se asi nepustím.

04.10.2020 3 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Za to, že je to opravdu podle skutečných událostí si to těch 5* zaslouží. Martin má můj velký obdiv.

17.08.2020 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Kniha se krásně četla a i přes negativní recenze mě to bavilo! Je to hrozně čtivý a vy si to zamilujete, i když tam není moc zvratů. A raději nečtěte anotaci, protože ta vám vše bohužel vyspoileruje...

21.06.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Skvělá kniha!

02.02.2020 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Horory moc nečtu, ale tento jsem si zamilovala. Bylo to čtivé a tak hrozně napínavé. Zamilovala jsem si Toma a hlavní hrdinku samozřejmě taky. Skvělá kniha, která vás vtáhne do děje a nepustí!

08.12.2019 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krásná pohádka, dostala jsem chuť si pustit Krásku a zvíře.

24.11.2019 5 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Jsem na vážkách... Četlo se to dobře, ale někdy jsem se u toho sekla. Bylo tam hodně nelogických věcí, které tam měli být dovysvětleny. Já bych to ještě upravila. Jako nápad se mi to však líbilo, jen by to chtělo nějaký větší děj. A ta poslední kapitola? To mělo být tak uprostřed knihy. Chrisse jsem si zamilovala, ale nějak se během knihy změnil... Mohlo by to být lepší. Jsem však ráda, že jsem knihu přečetla :).

20.10.2019 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Skvělé zakončení série, miluju to! Ta Felicity mě teda ale naštvala... No a Easton je naprosto dokonalej. Doporučuji.

08.08.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Teď jsem to dočetla a naprosto to miluju! Sice mě prvních asi 20 stránek nebavilo, ale to nevadí. Čím víc se blížil konec, tím víc to bylo lepší. Sice by se tam mělo víc věcí dovysvětlit, ale raději nad tím nějak dopodrobna nepřemýšlím. Ten příběh byl skvělý a rychle se četl. Paula jsem si zamilovala. A bylo skvělé si přečíst i nějaké sci-fi, protože já furt čtu jen klasické romance. No asi je čas na změnu :). Bála jsem se do knihy pustit, protože nesnáším fyziku, ale nějaké podrobné rovnice tam naštěstí nebyly... Doporučuji.

10.07.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Tak dávám trošku lepší 3 hvězdičky. Bylo to celkem dobrý. Jen jsem čekala, že se budou delší dobu dohadovat v té kuchyni. Ale bohužel... Jedna ,,hádka" a už jsou spolu.A taky bylo dost poznat, že to psal muž... To mě celkem naštvalo. Jinak se to skvěle čte, na ty jídla jsem dostala chuť a celkově se mi to prostředí líbilo. Rozhodně skvělé oddechové čtení pro ty, kteří milují vaření, jako já :).

30.06.2019 3 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Já nevím... Jsem u páté kapitoly a nějak se mi do toho nechce... Čekala jsem něco skvělého, třeba jako Sůl moře. Ale tohle mě nějak nezaujalo. Odkládám.

06.10.2018

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Moje druhá kniha od tohoto autora. Jako první jsem přečetla Birtday Girl, která se mi celkem líbila. I když byl takový divný konec... No ale tohle? Já tady tak nějak nepochopila ten konec. Fakt se to stalo? Nebo to byl jen sen? A kam zmizel ten jeho ,,přítel" z knihovny? Kdyby byl ten konec nějaký jiný, tak bych dala víc hvězdiček. Takhle nevím co si o tom myslet...

07.08.2018 2 z 5

Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus? Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus? Jana Brůžková

Krásná odpočinková kniha ze života jedné blondýny. Tahle kniha mě bavila a zasmála jsem se i u nějakých povídek. Například u povídek Škola v přírodě, V cizí manželské posteli... Bylo to hezké čtení a podle mě je to i vhodný dárek pro vaši maminku.

05.07.2018 4 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Napřed jsem viděla seriál. A až potom knihu. Je pravda, že nebýt seriálu, tak si tohle nepřečtu. V knize to bylo takové nic moc. Ale nebylo to hrozné. Jen v seriálu byly dost velké změny. Musím ale říct, že je skvělý nápad, něco takového napsat. Doporučuji.

10.06.2018 4 z 5

Klášter nejsvětějšího srdce Klášter nejsvětějšího srdce Štěpánka Jislová

Komiksy se mi začínají čím dál víc líbit. Na tuto knihu jsem však narazila náhodně. Tento nápad na takový svět se mi celkově dost líbil. Jen by mě zajímalo pokračování...

12.03.2018 4 z 5