marrie5227 marrie5227 komentáře u knih

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Kniha mne opravdu bavila. Dokázala jsem si skvěle představit vánoční Řím a působila na mne vánočněji než Polibek v Paříži.
Oba hlavní hrdinové byli skvělí a jde o příjemnou oddechovku.

04.07.2021 5 z 5

Neinstantne krásna Neinstantne krásna Nikoleta Vujisić

Knihu jsem zhltla skoro naráz. Příběh autorky, stejně tak ostatních děvčat a chlapců, jsem přečetla se slzami v očích a do teď v sobě cítím smutek z toho, jaká dnešní společnost dokáže být.
Věřím, že tato kniha pomůže spoustě žen i mužům, kteří se s takovými potížemi trápí a ukáže světu, jaký dokáže být.

04.07.2021 5 z 5

Umírající detektiv Umírající detektiv Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes je, byl a zůstane legendou všech detektivních a kriminálních příběhů. Doyle vytvořil originálního myslitele a jeho perfektního parťáka, kteří nezklamou v žádném případě.

04.07.2021 3 z 5

Milníky na mé cestě Milníky na mé cestě Miley Cyrus

Knihu jsem četla ještě jako teenager před spoustou let, tehdy jsem ji hltala. Byla jsem obrovskou fanynkou Miley Cyrus i Hannah Montany a tak v mé knihovničce nesměla chybět. Nevím, jak bych reagovala dnes, ale třeba ji ještě někdy ze zvědavosti přelouskám.
Pro každého fanouška určitě dobrý kousek.

04.07.2021 2 z 5

Líbej mě Líbej mě Cecily von Ziegesar

Ze začátku mi trochu trvalo, než jsem se do knihy začetla, protože mne překvapila obrovská rozdílnost od seriálu. Avšak jsem ji zhltla celkem rychle a moc se těším na další díly.

26.04.2021 4 z 5