Marosusu Marosusu komentáře u knih

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Áno áno áno toto je čítanie pre mňa aj keď som vraha odhadla skôr ako kriminálka haha vidno že už mám niečo načítanie teším sa na ďalšie diely ;-)

10.02.2020 5 z 5

Nôž Nôž Jo Nesbø

Akoze toto som zhltla na supu ;-) trošku až scifi pri tých jednotlivých únosoch ale odhliadnuc od toho vraha som neuhadla až do odhalenia a práve toto ma baví na tých knihách super super super za mňa 100 bodov :-D

30.12.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Za mňa super..keďže som pár rokov dozadu pracovala v Írsku presne som videla tie typy ľudí z Rumunska ktorý ťažko pracovali a peniaze posielali domov nech sa majú lepšie a oni žili biedne...je to smutné táto téma s tiež si neviem predstaviť odložiť dieťa keďže sama mám 3 deti ach jaj....ale knihu som zhltla raz dva po 2 nočných xixi

09.11.2019 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Veľmi zaujímavá téma...dokonca sa mi kniha páčila viac ako predošlé ;-) raz dva prečítana...;-)

22.06.2020 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Super námet žiadny krvak ale skôr to čo sa deje v hlave ..paráda zas niečo iné ;-)

01.05.2020 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Kniha sa mi veľmi páčila pravda je že sa čítala pomalšie ako prvá časť veľa strán som len prebehla pohľadom ale príbeh super a dúfam že trojka bude ako jednotka viac ...

29.02.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Za mňa musím povedať že hodnotím kladne...určite sa teším na ďalšie časti a dúfam že vznikne pekná seria kníh ;-)

02.02.2020 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Ako vždy som sa nesklamala ..ťažšie sa mi vracalo čo bolo predtým keďže prvé knihy som čítala skôr ale kniha peckova záver som čítala do noci a už otváram ďalší diel a teším sa čo tam nájdem ;-)

07.11.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Po jednotke ďalšia dávka strachu napätia a perfektného čítania ...veľmi sme si sadli s detektívom :-D

10.12.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wau wau wau po dlhej doma fakt dobre napísaná krimi kniha mám celú zbierku tak sa brutál teším na ďalšie :-)

30.11.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Milujem túto sériu a táto cast super ..mne sa páči aj dej s Alex :-) teším sa na ďalšie knihy od autorky :-)

13.09.2018 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

No nedá sa mi nič povedať len že super citanie...dokonca ma držala kniha v napätí....tesiiim za na ďalšiu do serie Kim :-)

11.07.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Ja sa teším, kniha ma bavila na 100%...páči sa mi hlavný hrdina žiadny detektív ale pán vedec...super...;-)

01.07.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Veľmi napinavy príbeh a veľmi sa mi páčilo prostredie slonov ..záver nečakaný ..moja prvá kniha od autorky určite pozriem aj ďalšie ;-)

01.05.2020 5 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

Pravda že už to čítam hlavne kôli pokračovaní Billiho osudu ale aj tak u mňa hodnotenie super :-)

13.04.2020 5 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Fuuu začiatok sa pomaly rozbiehal...veľa omáčky...keď uz došli na vraha tak žiadne intenzívne hľadanie...ale na druhej strane koniec nám nedá spávať kým nezačneme ďalšiu časť..teším sa na ňu ;-)

01.04.2020 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Ako vždy hodnotím pozitívne keďže som fanúšikom spisovateľa ...dlho som sa na ňu tešila a dostala som ako darček k narodeninám ;-)...páči sa mi pár hodinový dej a príbeh...až niekedy ľutujem že knihy pre dospelých hlavne takéto nemajú obrázkové prílohy a všetko hľadám na ujovi G...;-)

12.02.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

No znova píšem že aj táto časť má dostala...záver fakt skvelý ..tie zvraty sú fakt vymakane...autora pripisujem k mojim veľmi obľúbeným autorom :-*

14.01.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Docitana tretia kniha serie a môžem zhodnotiť že pre mňa super ...autor píše tak že sa vzivam do deja rozmýšľam s detektivmi...pri opise zranení má bolia aj kosti ;-) rozcitana 4 ka a teším sa na ďalšie v sérii ;-)

31.12.2018 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Toto zatiaľ najlepší príbeh....wauuu ;-)

15.11.2020 5 z 5