markinho962 markinho962 komentáře u knih

Temné blues v New Orleans Temné blues v New Orleans František Kotleta (p)

Holt není všechno zlato co kdo vyplodí....

16.08.2023 1 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Plný počet nedám, bylo do jisté míry čtivé, ale prostě to bylo takové.. jiné, nicméně zařazení cizího detektiva, který pátrá jiným způsobem než Lincoln byl dobrý nápad. Zajímavé čínské poznatky v průběhu vyšetřování byly k užitku, jen mě nějak nebaví již hodně časté shrnovaní poznatků, které knihu prodlužuje o cca 10 stran

09.07.2023 4 z 5

Odměna z pekla Odměna z pekla Joe R. Lansdale

Nejhezčí na této prodloužené a nastavované povídce je... Obálka. Již dlouho jsem nečetl nic od Landsdala, tak jsem si řekl, že proč ne, čte se to velice rychle, jelikož písmenka jsou obrovská a stránky Vám letí pod rukama super tempem, ale jako kdyby to psal "začátečník " L. Lansdale. Prostě strojově psané a nezáživné, škoda

10.06.2023 2 z 5

Oheň a krev Oheň a krev George R. R. Martin

Velmi zajímavé pojednání, kupodivu nenudí, tak jak jsem čekal. Posloucháno jako audio, a zde už by měl někdo vydat slovník, jak se jména správně čtou, jinak je to maglajz. Ale jinak pro fanoušky povinnost, spousta zajímavého děje

28.12.2022 4 z 5

Bůh hromu znovuzrozený Bůh hromu znovuzrozený Jason Aaron

Ošklivá kresba, ani se mi to nechtělo číst

20.08.2022 1 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tady asi radši zkusím seriál, jelikož kniha se mi nedařila začíst :D

14.03.2022 2 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Zase jedna z autorových přeplácaných knih, několik pasáží velmi vtipných, ale jako by to bylo psáno jen kvůli výdělku a ne z chuti psát, první díl měl jistou zápletku, ale zde to přijde jak takový guláš mnoha žánrů a výsledek za moc nestojí, sorry

07.10.2021 3 z 5

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

Asi nejslabší z celé série, asi tím, že když jedete všechny v kuse, tak už vám to přijde nudné, opakující a zdlouhavé ......

28.06.2021 2 z 5

Zbytečně dlouhé, o třetinu kratší a bylo by to fajn

18.06.2021 3 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Zatím dle mě nejslabší kniha co jsem dal, hodně akce to nevyšperkuje. Ale pořád slušné

04.06.2021 3 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Výborný návrat ke kořenům, zajímavé prostředí, lepší než některé předešlé díly

09.05.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Nuda, nuda, nuda.... Sorry půl knihy a nuda pokračuje

06.04.2021 2 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Prásk, prásk, prásk....

04.12.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Vůbec nevím, kam mám tuhle knihu zařadit, šel jsem do toho jako, že to bude ze sport. prostředí, ale zdá se mi to jako povinná četba pro 9.tridu na základní škole... Hodně čtivé

20.11.2020 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Docela povedené pokračování

09.10.2020 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Kniha tak nějak o ničem, tohle není thriller, kdybych to neposlouchal jako audio, tak to odložím

17.08.2020 2 z 5

Do soumraku Do soumraku Chip Zdarsky

Nuda, grafický fajn, ale příběh je nezáživný

18.05.2024 2 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Určitě ne geniální, určitě ne překvapivé, ze začátku nudné, ale nakonec to docela ušlo. Zatím nejslabší díl

20.04.2024 3 z 5

Konec liDCtva Konec liDCtva Tom Taylor

Výborný masakr!!

15.01.2024 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Zase se dozvíme spoustu zajímavých věcí, o kterých ani nepřemýšlíme, ale na 5 hvězd to asi není. Není to špatné, ale k vrahovi necítíte nic, ani to špatné a ani dobré. Jinak je to čtivé, což je u JD klasika

08.09.2023