marketka7279 marketka7279 komentáře u knih

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

je úžasné jak se velcí muži kdysi nestyděli vyjádři lásku moc hezky zhotovená kniha avšak část kde jsou básně mě vůbec nezaujala i chvílemi nudila :(

28.01.2017 3 z 5

Skřítkové z Kamenné Hůrky Skřítkové z Kamenné Hůrky Irena Kaftanová

Krásná pohádková kniha o příbězích skřítků Rybízka a Šťovíčka nádherné ilustrace maličká si jí sama vybrala v knihkupectví a byla z ní taktéž nadšená děkujeme za úžasné počtení :)

17.01.2017 5 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

***DOKONALÁ *** k tomu není co dodat vše naprosto do detailu vystihla !

04.01.2017 5 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

zajímavá ... ale pro mě osobně velice smutná kniha :(

04.01.2017 3 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

úžasný tady na té knize je přesně vidět že život je krásný tu špínu si do něj taháme sami .

04.01.2017 4 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

shrnula bych tuto knihu stručně. Mateřství je ta nejlepší kariéra.

04.01.2017 5 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Monyová (p)

Simonka nezklamala :) pohodové čtení na odpoledne .

04.01.2017 5 z 5

Krotitelka snů Krotitelka snů Simona Monyová (p)

Tato kniha je velmi oddychová hrozně jsem se u ní pobavila obzvlášť věta: Po pěti letech jsem zase dokázala napěchovat svůj tlustý zadek do riflí a ručička na váze klesla pod erotomany uctívanou číslici 69 :D

04.01.2017 5 z 5

Dvacet deka lásky Dvacet deka lásky Simona Monyová (p)

úžasná kniha ... četla se rychle ... a v některých povídkách jsem se i našla :)

04.01.2017 4 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

ze života aneb nikdy pořádně nevíte že se to děje třeba i u vašich sousedů... aneb jak sama tam někde napsala větu křičela jsem hop dávno před samotným skokem.

04.01.2017

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Monyová je moje nejoblíbenější spisovatelka ale tato kniha mě velmi zklamala vždy její knihy přečtu za den a tato mi trvala týden vůbec se mi k ní nechtělo vracet ....snad jen jedna věta z celé knihy mě zaujala dovolím si citovat: ŽIVOT JE ŠKOLA, VE KTERÉ JSME VÍCE ČI MÉNĚ SCHOPNÝMI ŽÁKY AŽ DO DOBY, KDY JE NÁM JAKO OSVĚDČENÍ O STUDIUM VYSTAVEN ÚMRTNÍ LIST. jinak vím že tuto knihu už si po druhé určitě nepřečtu

04.01.2017 odpad!

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

Nejúžasnější kniha jakou jsem od Simonky četla :) ze začátku jsem to i obrečela .... a na konci to úmrtí babičky mě úplně dostalo do kolen nakonec vše dobře dopadlo všem mohu jen doporučit přečetla jsem knihu jedním dechem opravdu super !!!