Markéta. Markéta. komentáře u knih

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Super napínavé čtení. Četla se krásně a chvílemi mi bylo i doma nepříjemno z té atmosféry. Krása.

03.03.2023 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

I když je to kniha, kvůli které jsem začala číst tuto sérii, byla jsem zklamaná. Dost vleklý děj na můj vkus. Bohužel.

03.03.2023 2 z 5

Smrt půvabného média: detektivka ze staré Vídně Smrt půvabného média: detektivka ze staré Vídně Frank Tallis

Nudný příbeh.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprosto skvělá kniha. Nemám ji co vytknout. Ten hype okolo ní je vážně zasloužený.

03.03.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

(SPOILER) Poměrně čtivá kniha, líbil se mi konec, nebyl to happy end, a to mě moc příjemně překvapilo.

03.03.2023 3 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Za mě je to velké zklamání. Do této série jsem se pustila s velkým očekáváním a bohužel každým dalším dílem slábne. Většinu času jsem se nudila a očekávala nějaký zvrat, ale děj pokračoval bez nějakého napětí.

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Skvěle čtivá kniha. Místy to bylo strašidelné, ale neřekla bych úplně, že je to vyložené napínavá kniha. Každopádně splnila mé očekávání.

03.03.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Perfektně zpracovaná kniha. Prostředí i postavy skvěle napsány. Rozhodně doporučuji těm, kteří mají nějaké spojení s přírodou, je tu dost hezky vykreslena.

03.03.2023 3 z 5