Marhulka14 Marhulka14 komentáře u knih

Chromý Jelen Chromý Jelen John Fire Lame Deer

Nádherná knížka! Plná moudrosti.
Poslouchala jsem jako audioknihu a hlas pana Mrkvičky tomu dodává tu správnou atmosféru.
DOPORUČUJI.
,, Svět zelených žabích kůží"........

26.11.2021 5 z 5

Nepřítel lidu Nepřítel lidu Henrik Ibsen

Poslouchala jsem jako rozhlasovou hru a byla jsem doslova fascinována, jak je to pořád aktuální. Moc doporučuji!

23.10.2021

Létající hospoda / Napoleon z Notting Hillu Létající hospoda / Napoleon z Notting Hillu Gilbert Keith Chesterton

Poslouchala jsem audioknihu a bylo to skvělé.

14.09.2021 5 z 5

Nejjednodušší plán 29 dní Nejjednodušší plán 29 dní Tomáš Kosačík

Jako dietní postup velké zklamání. Chybí pestrost a bílkoviny. Použití jako kuchařka vyhovující.

04.05.2021 2 z 5

Čtvrtá ruka Čtvrtá ruka John Irving

John Irving je jeden z mých oblíbených autorů. Knihu jsem četla už někdy před 20 lety a přiznám se, že na děj jsem si vzpomínala jen velmi mlhavě. Tentokrát jsem zvolila audioknihu, a musím říct, že pan Mrkvička ji namluvil excelentně!
Mám ráda styl Irvingova psaní a tak i tato knížka se mi moc líbila a její přečtení jen doporučuji!

25.04.2021

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Četla jsem jako malá holka a tuhle knížku jsem milovala. Láska k ní mi zůstala..... četla jsem ji svým dětem a teď ji čtu znova svým vnoučatům. Navíc krásné ilustrace od Heleny Zmatlikové. Tahle knížka si pět hvězdiček rozhodně zaslouží!

24.04.2021 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Kniha se četla dobře, jen jsem měla problém s hlavní hrdinkou. Taková naivita...... kolikrát jsem si při čtení říkala: to snad není možný, ta je tak blbá!

22.04.2021 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Příroda je mocná čarodějka...... dnes a denně se o tom přesvědčujeme. Kniha je plná zajímavostí a krásně se čte. Rozhodně to není poslední kniha, kterou jsem tohoto autora četla. Doporučuji!

22.04.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Tak jsem i já nakonec podlehla a tuto vychvalovanou knihu přečetla. A nelituji....je skvělá! Moc doporučuji!

19.04.2021 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Tuhle knížku doporučuji nejen dětem, ale i jejich babičkám. Je krásná, vtipná, ale i smutná.
Mě se moc líbila.

10.04.2021 5 z 5