MarekJ MarekJ komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tahle kniha byla moc pěkná a od dechová. Já mám doma jiné vydání z roku 2010 od nakladatelství Albatros. Kniha je milá a rozkošná. 4*/5*

06.02.2018 4 z 5

Kniha je založena na všech tvorech v Harrym Potterovi, nebo filmem fantastická zvířata a kde je najít. Tahle kniha by neměla chybět pravému fanouškovi Harryho Pottera. Knihu zdobí nádherné ilustrace (já mám nové vydání téhle knížky). V knize se píše na příklad: o Kentaurovi, Fénixovi, Trollovi atd. 4*/5*

06.02.2018

Já jsem velký fanoušek Harryho Pottera. Tahle kniha byla skvělá, napínavá a velice čtivá. Doporučuji milovníkům fantasy. Samozřejmě si nejdřív přečtěte ty předchozí. 5*/5*

Bestiář Harryho Pottera Bestiář Harryho Pottera Jody Revenson

Krásná a detailně zpracovaná. Najdete tam jak se vytvářely různé bytosti a spoustu dalších zajímavostí. Nevýhoda téhle knihy je že je moc drahá, ale z cela doporučuji. 5*/5*

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četl. Nemůžu víc co říct. Pokud milujete fantasy a akčnost. Tak tahle kniha je pro vás jako dělaná. 5*/5*

Medvědí bratři Medvědí bratři Walt Disney

Já bych si tuhle knihu sám asi nikdy nepřečetl. Ale jednou jsem ji četl mému malému bratranci. Jestli chcete udělat radost svému dítěti, sourozenci atd. tak touhle knihou si myslím že uděláte. Knihu doplňují krásné ilustrace, které se dětem určitě budou líbit. Dětem to 7 let doporučuji.

06.02.2018