marcyjell623 marcyjell623 komentáře u knih

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Komentář může obsahovat SPOILER !!!
I když byla kniha už trochu mimo můj věkový limit, na kladné recenze jsem se rozhodla jí zkusit.... Další den už jsem běžela pro zbývající dva díly a musím říct že wau.... Má to své klady i zápory asi jako každá kniha, ale řekněme že nejvíce mě iritoval ten brutalistický sex.... u 16 letých? To vážně? Autorka to mohla alespoň šoupnout o level víš a dát tam vysokoškoláky... ten sex by byl uvěřitelnější a reálnější.... Celou serii jsem si užila a Bishopa si vážně musíte zamilovat a nebo ho ignorovat a nenávidět :D další hukot byl ostrov, to jako myslela Amo vážně? Záhadný ostrov který nikdo nenajde a lidi tam žijí jak za krále klacka, pod krutovládou křehký bloncky??? To bylo hooodně přitažený za vlasy a celkově mi to třetí díl lehce kazilo, stejně jako brácha/dvojče... na co ho tam proboha dávala, přitoulal se a za chvíli byl mrtvej.. moc toho neřekl a Madi se snažil oddělat aniž by to věděl.. no ať žije schyzofrenie.

Za mě mix Hranice nevinnosti a Papírové princezny.... i když se to dalo číst a jak jsem řekla wau, posadilo mě to na zadek a mám všechny díly ve své knihovně, určitě dokoupím i Korunu nenávisti.Pro případ že by Madison dostala konečně rozum a já bych jí nemusela co druhou stránku propleskávat.

Btw: Písničky které se v knihách objevili jsem zkusila všechny, a zjistila jsem že autorka má podobný vkus jako já :D alespoň nějaké plus :-P

24.01.2019

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

The Wags rozhodně nemá na Off Campus, nebylo to ani tak živé a zábavné a nemělo to ani jiskru kterou jsem od Elle Kennedy/Erin Watt čekala... Za mě rozhodně slabší i když čtivé a oddechové...

24.01.2019 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak tahle serie je vyloženě srdcovou záležitostí. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a všechny kluky jsem si zamilovala.... Smála jsem se u toho až mi tekli slzy a pak mi tekli aniž bych se smála (Občas).... Za mě 5* a kdyby to šlo dala bych klidně i více... :-*

24.01.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Když se Elle Kennedy změnila na Erin Watt nejdřívě mě napadlo proč? Vždy pod svým starým pseudonymem byla skvělá a serie Off Campus neměla prakticky chybu.... Pak mi došla nová spolupráce :)
Papírová princezna za mě byla super a celá serie má u mě privilegijní místo v knihovně... Royallové zničili jak jí tak i mě. Tolik intrik a tajemství je na jednu rodinu dost a co teprve na přistěhovaleckou holku :D

24.01.2019 5 z 5