Marcik7 Marcik7 komentáře u knih

Škola milostných chutí Škola milostných chutí Erica Bauermeister

Kouzelná kniha, plná jemné chuti, vášně, lásky, vzpomínek a lidských příběhů, moc se mi líbila a všem doporučuji.

11.02.2019 5 z 5

Když se zamiluje muž pošťáckou láskou Když se zamiluje muž pošťáckou láskou Irena Fuchsová

krátké povídky, doména paní Fuchsové, čtivé a milé, zkrátka ze života

08.02.2019 4 z 5

Případ zeleného hadru Případ zeleného hadru Inna Rottová - Mirovská

nebylo to špatné, knihy paní Rottové mám ráda

07.02.2019 3 z 5

Tři vraždy a král Tři vraždy a král Daniela Fischerová

velmi dobře napsané příběhy, milý jazyk a překvapivé pointy

05.02.2019 4 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

No už jsem četla lepší Fieldingovou, tato mě nezaujala, bylo to zmatené, musela jsem přeskakovat stránky,abych ji dočetla.

02.02.2019 3 z 5

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška

Knihy pana Vondrušky mám opravdu ráda. Ani tato nezklamala, jen jsem se trochu ztrácela v množství pro mne složitých jmen.

30.01.2019 4 z 5

Falešná kočička Falešná kočička Naďa Horáková

I když se jedná o tři povídky, jsou jemně propojené, napínavé a velmi čtivé. Doporučuji!

27.01.2019 5 z 5

Příběhy opředený život A. J. Fikryho Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevin

Krásný příběh, milý humor i trocha dojetí a navíc hlavní hrdina i lidé kolem něj milují knihy, a to je mi samozřejmě velmi sympatické.

23.01.2019 5 z 5

I staré dámy umí vraždit I staré dámy umí vraždit Ladislav Beran

velmi čtivé, přímo z praxe, milý humor a žádná krev - prostě příjemné počtení

18.01.2019 4 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

začátek mě moc nechytl, uvažovala sem o odložení, ale nevzdala jsem to i přes (pro mě navíc) názvy ulic ve francouzštině - od poloviny lepší a konec docela napínavý - celkově za 3 hvězdy

11.01.2019 3 z 5

Není zač Není zač Daniel Glattauer

ani jsem nečekala, že se mi bude tak líbit - humorná, lidská, v dobrém překladu, určitě doporučuji

04.01.2019 5 z 5

Neprůstřelné alibi Neprůstřelné alibi J. D. Robb (p)

Knihy z této řady mají setrvale stejně vysokou úroveň, ani tento nezklamal, ba právě naopak - napínavý od začátku do konce, okořeněný zmínkami ze soukromí hlavní dvojice Evy a Roarka a malými vtípky. Rozhodně doporučuji!

21.12.2018 5 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Napínavě psaný příběh, který znám z televizního zpracování s panem Třískou. Četl se velmi dobře, poznávala jsem v něm osobnost autora a jeho morální zásady. Doporučuji i dnešní mládeži.

11.12.2018 5 z 5

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

zajímavá detektivka, trochu netradiční způsob podání, ale chytrý humor i napětí se mi moc líbily

07.12.2018 4 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

no je to slaďák, ale velmi milý, pěkně popsané prostředí pláže, spousta různorodých postav se svými bolestmi i radostmi a nechybí happy end - co si přát víc?

29.11.2018 4 z 5

Zvěrolékařka na stopě Zvěrolékařka na stopě Michal Fieber (p)

velmi příjemně se četla, pestré případy z různých kruhů a milý humor jako bonus

20.11.2018 4 z 5

Smrt pana fotografa Smrt pana fotografa Dana Kovaľová

klasická, nekrvežíznivá a vtipná detektivka, četla se lehce a mile

13.11.2018 4 z 5

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Cathy Kelly

tuto autorku mám ráda pro její příběhy ze života žen a této knize dávám 3 hvězdy kvůli přeslazenému konci

06.11.2018 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

velmi slušná klasická detektivka s prvky thrilleru

23.10.2018 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

úžasná kniha, místy dojemná, s nádherným humorem, i když já bych asi Oveho brzy zabila ...

19.10.2018 5 z 5