Manunka Manunka komentáře u knih

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Tak jsem se i já dostala k této knize. Už bylo na čase konečně osobně poznat "toho" Kopčema a Veverčáka. Jediné, s čím jsem měla na začátku trochu problém byl styl autorova psaní. Nicméně brzy jsem si zvykla a tak mi už čtení, tohoto takřka legendárního příběhu, nic nenarušovalo. Samotný děj dává krásně nahlédnout do doby, kdy byl boj o přežití takřka rutinní záležitostí. Kniha se mi velice líbila a myslím, že jsem jí nečetla naposledy.

10.12.2014 5 z 5

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

První Verneovka, kterou jsem přečetla. Překvapilo mě množství zajímavých informací, které autor do příběhu zasadil. Jen si ale říkám, jak se to asi čte takovému dvanáctiletému klukovi. Nicméně příběh byl poutavý, chlapci více než stateční a vše skončilo tak jak má. Já jsem spokojená.

10.04.2015 4 z 5

Můj život s rybami Můj život s rybami Jakub Vágner

Jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec. Nádherné fotografie, poutavé vyprávění o rybách, o kterých nemá člověk leckdy ani tušení, že existují a Jakubův životní příběh. Tento člověk má můj velký obdiv!

31.03.2015 5 z 5

Království za story Království za story Petr Šabach

Tuto knihu jsem dostala jako bonus ke koupi jiných knih. Autora jsem do té doby neznala. Nicméně jsem povídky přečetla jedním dechem. Pěkně a čtivě napsáno.

08.04.2015 4 z 5