makynka911 makynka911 komentáře u knih

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Pro mě byly všechny tři knihy silné, romantické, energické a místy bohužel i smutné. Moc se mi líbily a snad je někdy přečtu znovu :)

26.07.2017 4 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Na oddech dobrý, ale jako vážně? To se mi i to Twilight četlo asi líp...

25.07.2017 1 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

Přes počáteční boj s první polovinou prvního dílu jsem se dostala nakonec. Knížky od J. R. Ward jsou vždy úžasné, napínavé a prostě bomba. Moc se mi líbil námět, který není až tak častý a hlavně skvěle propracované postavy (Sissy občas lezla na nervy, ale co už :)).

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Celá série se mi líbila, ale hvězdou je pro mě stále Percy Jackson. V těchto knihách mi přišly některé pasáže moc zdlouhavé, nudné, pořád se opakující. Jediné co mi přišlo naprosto úžasné a o čem by mohla být samostatná kniha: LEO. Toho kluka s tím jeho humorem miluji :) Ale na druhou stranu knih o řecké a římské mytologii je velmi málo a tato série patří mezi ty nejpovedenější :)

25.07.2017 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Greye nelze hodnotit jako další knihu v sérii. Je to prostě jen snaha (stejně tak tomu bylo u Twilight) překopat první díl z jiného pohledu a to se podle mě nepovedlo. Grey se dal sotva číst, a i když mají i předchozí knihy své mouchy, tak tato kniha se mi nelíbila vůbec, až na několik málo okamžiků, kterých však bylo ale opravdu žalostně málo.

25.07.2017 3 z 5

Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Nathalie Roy

Úžasná série o veselé a energické holce, která vlastně ani neví, co chce nebo koho chce. Knihy se mi moc líbily, i když mi ta poděs holka občas lezla na nervy :)

25.07.2017 4 z 5

Som idealista Som idealista kolektiv autorů

Knihu jsem koupila po velkém rozpuku na sociálních sítích. Mám ji stále v kabelce a pokaždé když si potřebuji odpočinout nebo se cítím všelijak, knihu otevřu a najdu citát odpovídající náladě. Kniha je dobrá na povzbuzení, ale knihou s velkým K bych ji nenazývala :)

25.07.2017 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Asi jsem čekala něco jiného. To bylo první co mě napadlo po přečtení první bajky a následného vysvětlení. Knížka byla vcelku rychle přečtená, ale dojem skoro žádný. Jediné, co to u mě zachránilo, byl příběh tří bratří na konci knihy.