makymp makymp komentáře u knih

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Nesbo je pro mě srdcovka už několik let a stále bude patřit mezi mé nej. Hodně lidem se nelíbí Harryho alkoholismus,stereotyp apod., ale pro mně je hrdina,pokaždé se snaží s alkoholem skončit sám, bez léčení,psychologa, psychoterapeuta. V dnešní době plné thrillerů,krimi,severských krimi je velká konkurence a je velmi těžké zaujmout čím dál více náročnějších čtenářů. Já jsem však nadšená každým dílem,protože je to Nesbo,se kterým jsem se potkala naživo,který stále píše skvělé knížky.

26.04.2024 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Oceňuji vcelku hladký průběh, pro mě byla tato kniha oddechovym ctenim. Zajímavý a velice hezky závěr, užila jsem si, že neskončila dopadením vraha, jak jsem zvykla.

25.03.2020 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Myslím,ze tento rok venuju převážně Timu Weaverovi.Jeho styl me opravdu baví. Nadchne tak,ze prostě musíte přečíst i 200 stránek v kuse, i když víte,ze další den v praci protrpite :)

17.02.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Naprosto strhující kniha plná dramat,zápletek a závěrečného skvělého rozuzlení. Oceňuji i podrobný popis,díky kterému vám akce probíhají před očima jako film.

30.01.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Některé pasáže se příliš vlekly,přečetla jsem od něj i lepší knihy. Stále však patří mezi TOP autory a závěr byl opět skvělý a nečekaný.

13.01.2020 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Celý děj jsem byla napnutá jak struna,ale konec byl tak uřízlý,až jsem hledala,zda se mi někam neztratily stránky. Klidně bych se vrátila v čase a dozvěděla se něco více o Alexandrovi, jak se Mia dostala z lesa a jak se ze všeho dostal Curry..Škoda

26.11.2019 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Napínavé od začátku do konce.Coben mi touto knihou potvrdil,ze je jeho styl opravdu čtivý.

13.11.2019 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tohle je prostě pan Nesbo..král severských krimi,který patří do mého seznamu oblíbených autoru uz 10let..Naprosto strhující kniha s úžasnou zapletkou a koncem.

05.11.2019 5 z 5