makry makry komentáře u knih

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Díky čtenářské výzvě se mi do rukou dostala tato pro mne zvláštní kniha.Přečtena rychlostí blesku - malý počet stran,ale i celkově zajímavá.To mne na výzvě právě baví,číst i něco po čem by člověk normálně třeba nesáhl.

15.02.2019 3 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

I když má kniha zajímavé příběhy,tak mi moc neseděl styl celé knih.Knihu jsem dočetla ale příště bych si ji již nevybrala.

29.12.2018 2 z 5

KADAS MANA – Pět rozhovorů o Bohu mimo kostely KADAS MANA – Pět rozhovorů o Bohu mimo kostely kolektiv autorů

Tato kniha mne zaujala na první dobrou.A vůbec mne nezklamala.Pět rozhovoru představuje pět pohledů,které člověka vedou k vlastnímu přemýšlení.

31.12.2022 5 z 5

Mým vrstevníkům a jiné fejetony Mým vrstevníkům a jiné fejetony Michal Viewegh

Pohodové oddechové čtení.

26.10.2020 4 z 5

Hořké tajemství Hořké tajemství Barbara Wood

Kniha nebyla ani špatná,ale ani žádný top.Kniha především dočtena z toho důvodu,že jsem byla zvědavá jak dopadne porod.

19.10.2020 2 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Tato kniha nebyla mým šálkem kávy.Ale díky výzvě člověk sáhne i po knize,kterou by do rukou jen tak nevzal a má možnost si tak rozšířit své obzory.

04.04.2020 2 z 5

Setkáme se opět v ráji Setkáme se opět v ráji Christel Zachert

Tato kniha se mi dostala do rukou náhodou.Čekala nějaký čas na to,až ji přečtu.Čas na přečtení přišel a kniha mne pohltila. Smutný příběh se silným vzkazem.

13.11.2019 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

31.12.2018 5 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Kniha mne zaujala svým obalem. Ale s obsahem už to bylo horší. Kniha se mi četla relativně rychle, ale jeji obsah mne moc nezaujal. Takže za mne zklámání.

07.08.2018 2 z 5