Majto Majto komentáře u knih

The day the country died The day the country died Ian Glasper

Druhý diel, ktorý podrobnejšie skúma ďalší to subžánrov tejto subkultúry. Aj tu mi padlo vhod zopár dobrých tipov. Opäť dobré čítanie. Dúfam, že niekto preloží aj ostatné knihy z tejto série.

11.01.2022 4 z 5

Burning Britain Burning Britain Ian Glasper

Vcelku dobre spracovaná kniha o kapelách známych aj menej známych. Našiel som si pár tipov, ktoré som skúsil a potešili.

11.01.2022 4 z 5

Nenávisť Nenávisť Juraj Thal

Parádne napísaná detektívka, ktorá sa číta samospádom (dal som ju za 2 dni) s parádne mrazivou atmosférou. Pre mňa veľmi príjemné prekvapenie.

08.01.2022 4 z 5

Samorast: Môj život s džezom Samorast: Môj život s džezom Jozef Kollár

Na môj vkus trochu stručnejšia biografia, najmä vzhľadom na množstvo práce, ktorú má autor za sebou. Čo je škoda, bo inak je napísaná čítavou formou.

08.01.2022 3 z 5

2084 2084 Martin Jurík

Oproti Orwellovej knihy sa mi táto čítala o niečo lepšie, no obe sú svojím spôsobom "desivé" a to ja rád.

06.01.2022 3 z 5

Krvavá dohoda Krvavá dohoda Radovan Dunaj

Pre mňa zatiaľ najzaujímavejšia od tohoto autora. A samozrejmú čisto náhodnú podobnosť s realitou nekomentujem ;)

31.12.2021 3 z 5

Amnestia, ktorá rozpútala peklo Amnestia, ktorá rozpútala peklo Radovan Dunaj

Zdá sa mi ešte o čosi "zmätenejšia" (v zmysle, že výsledok nenaplnil očakávania) ako predošlá.

31.12.2021 2 z 5

Pruhované beštie Pruhované beštie Radovan Dunaj

Ako spomínali všetci nižšie: Kniha sa síce čítala relatívne dobre, no niečo nedovolilo, aby sa na jej konci dostavil pocit, že si ju niekedy isto prečítam znovu.

31.12.2021 2 z 5